Son Dakika
24 Nisan 2017 Pazartesi
doruk-reklam

Ak Parti İl Başkanı Faki’den basına kahvaltı

10 Ocak 2017 Salı, 13:16

Burdur Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanlığı’ndan merkezde görevini sürdüren gazetecilere kahvaltı programı düzenlendi.

Nur Pastanesi’ndeki 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltı programına Ak Parti İl Başkanı Süleyman Faki, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, İl Yönetiminden bazı siyasetçiler, Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel ve Burdur’da aktif gazetecilik yapan yazılı, görsel ve internet medyasından gazeteciler katıldı.

Programda konuşmada bulunan Ak Parti İl Başkanı Süleyman Faki, çalışan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel ise gazetecilerin en büyük haber ortaklarından siyasetçilerin olduğunu belirterek, kahvaltı programı dolayısıyla Ak Parti İl Başkanlığına teşekkür etti.

Kahvaltı programının ardından kar yağışıyla birlikte gazeteciler ile Ak Parti İl Başkanı Süleyman Faki ve yönetimi hatıra fotoğrafı çekildi.


sanalbasin.com uyesidir,burdur ceviz ezmesi,mehmet can doğan emlak,burdur ceviz ezmesi,ozgur dogan,burshow,sim elektrik,
DMCA.com Protection Status