Son Dakika
17 Haziran 2018 Pazar
doruk-reklam

ASKON’dan Müdür Mahmut Bayram’a Hayırlı olsun

13 Eylül 2017 Çarşamba, 11:14

Burdur ASKON Şubesi Volkan Mengi ve yönetim kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümü Mahmut Bayram’a yeni hizmet binası için hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği) Burdur Şube Başkanı Volkan Mengi; ”Burdurumuz’da 3 yılını dolduran ve ilk iki yılında vekaleten il müdürlüğü görevine bakan, bu dönemde de yaptığı başarılı çalışmalar ile Milli Eğitim Bakanımız, Başbakanımız ve Sayın Cumhurbaşkanınız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle asaleten atanarak Burdurumuz da çalışmaya devam eden özellikle ilimize yapılan Eğitim yatırımlarında planlanması ve gerçekleştirilmesinde büyük emeği olan müdürümüzün bu performansından dolayı kendisini takdir ediyoruz. Önümüzdeki hafta başlayacak 2017-2018 eğitim öğretim yılımıza hummalı bir hazırlık olduğu yeni hizmet binamıza girdiğimizde hissettik.İnşallah geçen sene olduğu gibi güzel ve başarılı bir yıla imza atılır.Bizde ASKON olarak Burdur için Milli Eğitim Müdürlüğümüze üzerimize düşen görevler için hazırız.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram ise; ” ASKON’un yaptığı gelişmeleri takdirle takip ediyoruz ve ziyaretiniz için teşekkür ederim.”Dedi.

Karşılıklı iyi dileklerin sunulması sonrası ASKON Heyeti yeni milli eğitim binasından ayrıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


burdur ceviz ezmesi,gülev,destina kafe,ozgur dogan,ormak tarım,kanal burdur