Son Dakika
14 Aralık 2018 Cuma
doruk-reklam

Bahçeşehir Koleji’nde Atatürk özlemle anıldı

11 Kasım 2017 Cumartesi, 12:09

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün ölümünün 79. Yıl dönümünde Burdur Bahçeşehir Koleji Öğrencileri ve Öğretmenleri tarafından hazırlanmış olan Atamızı anma programı gerçekleşti.

Sabah saat 9’u 5 geçe saygı duruşu ve Bahçeşehir Koleji İlköğretim, Ortaokul ve Lise öğrencilerimizin okul bahçesindeki Atatürk büstüne çiçek koyması ile başlayan gün, akşamında okuk Kültür Merkezi’nde öğrencilerin hazırlayıp sunduğu programla devam etti.

Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe; aynı zamanda veli olan Burdur Adalet Komisyonu Başkanı Ağır Ceza Mahkemesi Reisi Mehmet Ali YÜCE, Burdur Baro Başkanı Ramazan GEDİK, Kahramanlı Belediye Başkanı Fatih SELİMOĞLU, Tefenni Belediye Başkanı Ümit ALAGÖZ, Kurucu Hurşit ÇETİN, Kurucu Genel Müdürü Osman ÇOBAN, idareciler, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Atatürk’e Gelecekten Mektup isimli kısa film, Atatürk Defilesi, Atatürk şiirleri, Atatürk anısına yapılan oratoryolar, Atatürk’ün sevdiği şarkılar, ve Zeybek Gösterisi ile devam eden programa veliler büyük ilgi gösterdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,gülev,burdur ceviz ezmesi,burdur rehabilitasyon