Son Dakika
22 Ekim 2017 Pazar
doruk-reklam

Başkan Ercengiz’den sıcak süt ikramı

10 Ocak 2017 Salı, 11:52

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, soğuk havalar ve çiğ süt fiyatına dikkat çekmek için halk pazarında sıcak süt dağıttı.

Burdur Belediyesi tarafından soğuk havalar nedeniyle halk pazarında esnaf ve vatandaşlara sıcak süt dağıtımı yapıldı.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, halk pazarında kendi elleriyle esnaf ve vatandaşlara süt ikramında bulundu. Bu yıl kış ağır geçtiğini ifade eden Başkan Ercengiz, “Burdur Belediyesi olarak vatandaşımızın en çok toplandığı yerlerden bir tanesi olan halk pazarında hem üreticilerimiz hem de vatandaşımıza sıcak bir şeyler ikram etmek istedik. Soğuk kış gününde daha önce sıcak çorba ikramında bulunmuştuk. Sosyal medya üzerinden bazı vatandaşlarımız sıcak süt talebinde bulundu. 6 ay önce de süt üreticisine destek vermek amacıyla süt projesi başlatmıştık. Ülke çapında ses getiren bir proje olmuştu. Burdur olarak süt üreten bir kentiz. Sütümüzün sudan ucuz olmasını istemiyoruz. Süte dikkat çekmek istedik. Hayırsever bir vatandaşımız sütü vermek istediğini ifade etti. Biz de bu sütü kabul ederek halk pazarında dağıtımını yapıyoruz. Amacımız hem çiğ süt fiyatının istenilen noktaya gelmesi için dikkat çekmek hem de vatandaşımıza sıcak bir bardak süt ikram edebilmek” diye konuştu.


burdur ceviz ezmesi,tekno granit,burdur ceviz ezmesi,ozgur dogan,magazin 15,kanal burdur,amerikan kültür burdur,mudul bey