Son Dakika
21 Mayıs 2018 Pazartesi
doruk-reklam

Burdur Belediyesi’nden yazılı açıklama

07 Ocak 2017 Cumartesi, 14:43

Burdur Belediye Başkanlığı Basın Bürosundan yazılı olarak açıklama yapıldı. Elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden Gizem Çakal’ın ailesinin feryadının ve Amca Süleyman Çakal’ın açıklamalarının basında yer alması üzerine açıklama yapıldı.

Belediyeden yapılan açıklamada;

“Dünyanın en büyük acısı olan evlat acısını yüreğinde yaşayan anneyi, babayı anlamaya çalışıyoruz. Bu konuda elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya hazır olduğumu daha önce de ifade ettik. Medine Gizem Çakal’ın hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan ve soruşturması devam eden kazayla ilgili hukuku etkilememiz ya da herhangi bir suçu ört bas etmemiz söz konusu değildir. Bununla ilgili düşünce, ailenin içinde bulunduğu ruh hali ve psikolojiye bağlı oluğunu düşünerek üzüntülü aileyi anlayışla karşılıyoruz. Yaşanan kazadan duyduğumuz üzüntüyü bir kez daha ifade ediyor, Medine Gizem Çakal’a Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Kamuoyuna duyurulur.” İfadelerine yer verildi.

Amca Süleyman Çakal’ın ifadeleri;

Belediye her şeyi örtbas ediyor. Bir tane üniversite öğrencisi şoförün sıfır döndüğünü söylüyor. Ama şoför kusurlu olmuyor. Şoförün ehliyeti yetersiz, aracın ruhsatı yok. Belediye tamamen ihmali var ama bizim çocuğumuzu suçlu gösteriyorlar. Hangi vicdan, hangi adalet?


burdur ceviz ezmesi,gülev,destina kafe,ozgur dogan,ormak tarım,kanal burdur