Son Dakika
22 Ekim 2017 Pazar
doruk-reklam

Burdurlu Anneler Kapadokya’yı gezdi

16 Mayıs 2017 Salı, 14:41

Burdur’da faaliyetini sürdüren ve yurt içi başta olmak üzere yurt dışı turlarının da güvenilir ve kaliteli adresi olan Direm Tur ve Sumavi Danışmanlık’ın sahibi Sevim Zorlu, geçtiğimiz cumartesi anneler günü dolayısıyla Antalya gezisinin hemen ardından Nevşehir Kapadokya turu düzenledi.

Yine Anneler Gününe özel olan ve iki gün süren gezide anneler, Türkiye’nin önemli turizm değerlerinden biri olan ve  Erciyes, Hasandağı ve Güllüdağ’ın püskürttüğü lav ve küllerin oluşturduğu yumuşak tabakaların milyonlarca yıl boyunca yağmur ve rüzgar tarafından aşındırılmasıyla ortaya çıkan Peri Bacalarına ziyaret ederek bol bol fotoğraf çekildiler.

Direm Tur ve Sumavi Danışmanlık’ın sahibi Sevim Zorlu yine Anneler Günü’ne özel düzenlediği gezi programı ile gezicileri memnun etmeyi bildi. Hayatları boyunca unutamayacakları bir gezi yaşayan anneler ise bu mutlu günlerinde gezinin keyfini çıkardılar.

Yorum

  1. Dadaş

    05/17/2017 at 01:08

    Bu ülke bin yıldan fazladır bizde hala kapadokya diyoruz, oranın Türkçe isimleri var, Ürgüp, Göreme Zelve gibi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


burdur ceviz ezmesi,tekno granit,burdur ceviz ezmesi,ozgur dogan,magazin 15,kanal burdur,amerikan kültür burdur,mudul bey