Son Dakika
17 Haziran 2018 Pazar
doruk-reklam

Burdurweb Yayın Grubu’ndan okurlarımıza duyuru

07 Ocak 2017 Cumartesi, 15:08

Kurulduğu tarihten bu yana gelişimini ve büyümesini artan ivme ile sağlayan Burdurweb Markası’na yönelik arkası kesilmeyen saldırılar devam ediyor.

Geçtiğimiz Kasım ayında sunucumuza illegal yöntemlerle yapılan saldırının ardından bitmek bilmeyen bir şekilde bir takım unsurlar tarafından farklı metotlarla www.burdurweb.com internet sitemize saldırılar devam etmektedir.

Sitemizdeki verileri silme çalışmalarının ardından şimdilerde bir takım escort sitelerinin linklerini sitemize yerleştirmek suretiyle reklamlarını yapmak ve markamızı zedelemek amaçlanmıştır. Son olarak ise sitemizin yönetim paneline illegal yöntemlerle giriş yapıp, küfürlü içerikler üretilerek aynı amaç tekrarlanmıştır.

Devlet kurumlarının internet sitelerinin bile bu tür saldırılara maruz kaldığını ve sürekli sıkıntı yaşadığı günümüzde bu tür saldırıların içerisinde olmak, ülke geneli devam eden siber saldırılardan tarafımıza düşeni açıkça görmekteyiz.

Geçen yılın kasım ayında yaşadığımız sıkıntı da olduğu gibi illegal yollar ile sitemize saldırıda bulunanlar hakkında yasal haklarımızı kullanmaya devam ediyoruz.

Burdurweb Yayın Grubu yönetimi olarak sitemizde bilgimiz dışında yapılan, toplum tarafından onaylanmayan içerikler, saldırı sonrası toplum tarafından onaylanmayan yazılı ve görseller dolayısıyla kamuoyunu bilgilendirme gereği duyduk.

Sitemize halen devam siber saldırılar dolayısıyla tüm okurlarımızı bilgilendirir, iyi günler dileriz.

Burdurweb Yayın Grubu Yönetimi


burdur ceviz ezmesi,gülev,destina kafe,ozgur dogan,ormak tarım,kanal burdur