Son Dakika
22 Ekim 2017 Pazar
doruk-reklam

Direm Tur’dan Antalya’da eğitim

11 Ekim 2017 Çarşamba, 09:51

Burdur’da faaliyetini sürdüren Direm Tur ve Sumavi Danışmanlık firmasının sahibi Sevim Zorlu, hafta sonu Antalya’da eğitim kampı düzenledi.

PGS ROSE Recidance Beach Hotel’de cumartesi ve pazar günleri gerçekleşen eğitim kampına Burdur’dan hanımlar da katıldı.

Direm turun organize ettiği Pgs Rose Recidence Beach Hotel Kemer/Antalya daki Pm Fitline 7/8 Ekim sağlıklı yaşama davetlisiniz eğitim kampına;Almanya Pm liderleri ,Türkiye genel müdürü,Konusunda uzman eğitim liderleri,Fitline liderleri ve Türkiye nin heryerinden Fitline dostları katıldı.

Alanında uzman konuşmacıların konferans verdiği programın sonunda katılımcılar sertifikalarını aldı.

Eğitim programını organize eden Sevim Zorlu kapanış konuşmasında bulundu. Zorlu, “Pm Ekim seminerine katılan başta Genel Müdürümüz Fidan Atabay, Dünya Liderimiz Uğur Ergün, Liderim VP Meriç Tekin, Ruhsal Ameliyat Kocumuz Erim Ergün, Fitoterapi Uzmanı Dr.Metin Kimildar,Dünya Taekwondo Şampiyonu Hayri Temel Alper,Yoga Nefes Koçu Bilgin Karadağ, Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçu Burçak Akbaş, Saygıdeğer Liderlerimiz ve Fitline dostlarımıza katilimlarindan dolayı şahsım ve Direm Tur olarak teşekkürlerimi saygılarımla arz ederim. Diğer Fitline eğitim ve etkinliklerimizde görüşmek üzere, sağlıkla Fitline ile kalın. ” Dedi.

Haftasonu gerçekleşen programın devamında etkinliklerin sürdüğünü belirten Zorlu, “Burdur Kadınlarımızla pazartesi salı Çarşamba günü Kemer Adrasan Ulupınar tahtalı teleferik ve Özdilek avm gezimizde çok keyifli geçti.” Dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


burdur ceviz ezmesi,tekno granit,burdur ceviz ezmesi,ozgur dogan,magazin 15,kanal burdur,amerikan kültür burdur,mudul bey