Son Dakika
20 Mayıs 2018 Pazar
doruk-reklam

MAKÜ’de devir teslim

15 Mart 2017 Çarşamba, 08:56

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Ağlasun Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan ÇARIKÇI’nın Süleyman Demirel Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’na atanmasından dolayı kendisine akademik ve idari personel tarafından bir veda yemeği düzenlendi.

Akademik ve idari personelin de katıldığı yemeğin sonunda Yrd. Doç Dr. Oğuzhan ÇARIKÇI; başta Rektör Prof. Dr. Adem KORKMAZ olmak üzere, görev süresi içerisinde her türlü konuda kendisinden desteklerini esirgemeyen tüm akademik ve idari personele teşekkür etti. Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan ÇARIKÇI’nın yerine Müdürlük görevine atanan Yrd. Doç. Dr. Fatma MUMCU KÜÇÜKÇAYLI; görev süresince yüksekokula yapmış olduğu katkılardan dolayı Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan ÇARIKÇI’ya teşekkür etti.

Ağlasun Meslek Yüksekokulu Müdüresi Yrd. Doç Dr. Fatma MUMCU KÜÇÜKÇAYLI tarafından Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan ÇARIKÇI’ya yüksekokul adına anmalıklar takdim edildi.

Yemeğin ardından Ağlasun Meslek Yüksekokulu’nda devir teslim töreni gerçekleştirildi. Yrd. Doç. Dr. Fatma MUMCU KÜÇÜKÇAYLI gerçekleştirilen devir teslim töreninde “Müdürlük görevini uzun yıllar beraber çalışma arkadaşım olan Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan ÇARIKÇI’dan devralmak benim için mutluluk verici. Beni bu göreve layık gören Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Adem KORKMAZ’a teşekkür ederim. Görevi devraldığım Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan ÇARIKÇI hocama da yüksekokulumuz için yaptığı tüm hizmet ve katkılar için teşekkür ederim, bundan sonraki görev yerinde kendisine sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.” dedi.

Konuşmaların ardından Yüksekokul Müdüresi Yrd. Doç. Dr. Fatma MUMCU KÜÇÜKÇAYLI’nın, Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan ÇARIKÇI’ya plaket takdim etmesiyle tören son buldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


burdur ceviz ezmesi,gülev,destina kafe,ozgur dogan,ormak tarım,kanal burdur