MAKÜ’den Başkan Sebahattin Akkaya’ya Ziyaret | BurdurWeb, Burdur Haberleri, Son Dakika Burdur Haberleri
bahcesehir
logom_2015


MAKÜ’den Başkan Sebahattin Akkaya’ya Ziyaret

MAKÜ’den Başkan Sebahattin Akkaya’ya Ziyaret

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Genel Sekreteri Yusuf Altındal, Genel Sekreter Yardımcısı Serkan Öktem ve Daire başkanlarından oluşan heyet Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya’ya nezaket ziyaretinde bulundular.


MAKÜ’den Başkan Sebahattin Akkaya'ya Ziyaret_2

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Akkaya, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin kısa sürede büyük bir gelişim gösterdiğini ve Üniversite ile gurur duyduklarını kaydetti.

MAKÜ Genel Sekreteri Yusuf Altındal’da başkan Akkaya’ya Daire Başkanlarını tanıttı ve Belediye ile MAKÜ arasındaki iyi ilişkilerin devam edeceğini belirtti. Altındal, Üniversiteye yeni açılan fakülteler konusunda Başkan Akkaya’yı bilgilendirdi. Ziyarette MAKÜ’ye ulaşım konusunda yaşanan sıkıntılar ve çözüm yolları da konuşuldu.

Kaynak:http://www.burdur-bld.gov.tr

FaceBook ta paylaş
 

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
BurdurWeb, Burdur Haberleri, Son Dakika Burdur Haberleri, Burdur\'da Trafik Kazası, İnternet Burdur Gazetesi, Burdur Yandex.Metrica sanalbasin.com üyesidir burdur haber,Burdur Medya,Burdur Web Tasarım,özgür doğan, film izle Her Hakkı Saklıdır. Lütfen haberleri kaynak belirterek kullanınız. | 2010 - 2015 © Burdurweb.com
Portal Teması : Wptr.Co
ezme_dikey