Son Dakika
18 Haziran 2018 Pazartesi
doruk-reklam

MEHMET GÖKER, “YAPACAK DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR”

11 Eylül 2017 Pazartesi, 20:31

CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, kendisi hakkında mevkidaşı Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik haberine sert bir dille yanıt verdi.


İşte sosyal medya hesabından Göker’in açıklamaları;

Mevkidaşım Bayram Özçelik, beni kalleş siyaset yapmakla suçlamış ve eklemiş; “Yapacak başka işiniz kalmadı mı?”

Yanılıyorsun Özçelik, yapacak daha çok işimiz var. Mesela sosyal medya hesabından “Bir kadın evinden süslenip çıkıp, evine dönene kadar kaç erkeğin şehvetini tahrik etmişse, o kadar erkekle zina yapmış gibidir” açıklamasını paylaşan İl Milli Eğitim Müdürüne kadının saçından tahrik olmamayı öğreteceğiz. O İl Milli Eğitim Müdürü’nün duvarına asmaktan acziyet duyduğu Atatürk’ü laik ve bilimsel eğitim ile sonsuza kadar yaşatacağız. İnşaat molozları içine terk ettiği Türk Bayrağı’nı göklere çıkaracağız.

F-Tipi terör örgütü lideri ile boy boy fotoğrafları yayınlanan ama kandırıldım deyip köşeye çekilen; yıllarca ülkenin her karış toprağını, devletin her kademesini paylaşmaktan geri durmayan kalleş siyasetçilerden hesap soracağız. Daha çok işimiz var. Mesela, ülkeyi OHAL zulmü ile yönetip mahkemede, seçimde, devlette, geçimde, inançta, eğitimde, yaşamda, medyada adalet bırakmayan iktidar sahiplerine karşı demokrasi, adalet, huzur ve güven hattı kuracağız. Meşru olan hak, hukuk, adalet ve özgürlük mücadelemizi tabana yayacağız. Ve yapacak son işimiz dahi olsa, bu ülkeyi sizin ellerinizden kurtaracağız. Türkiye Cumhuriyeti’ni terör örgütleri ile masaya oturan, pazarlık eden, devleti paylaşan, gelecek nesillere gerici eğitimi, kadına ev hapsini, işçisine ölümü, memuruna güvencesiz çalışmayı, çiftçisine açlığı reva gören bu kara zihniyetten, yani sizden kurtaracağız.

Yani anlayacağın, daha çok işimiz var…

3 Yorum

 1. Yeni Burdur

  09/11/2017 at 21:16

  Yav kardeşim sen Yunanistan da mı yaşıyorsun ya sen neyin kafasındasın akşam çok mu kaçırdın sarhoşmusun, hala at gözlüğüyle bakıyorsun, kalleş ve samimiyetsiz seviyesiz siyaseti ancak siz yaparsınız. Siz ilk önce HDPKK ve Fetö ile aranıza bir mesafe koyun gelin sonra konuşalım. ARTIK YETERİN İLK SEÇİMLERDE GÖRÜŞMEK ÜZERE, SEN HALKIN ÖNÜNE NASIL ÇIKACAKSIN.

 2. halil altınkaynak_

  09/12/2017 at 23:43

  Allah bunları ıslah etsin. Cekemiyorlar Ak Parti’nin yaptığı hizmetleri. Daha sonra olmadık şeylerden medet umuyorlar. Boşa uğraşma Göker milletimiz bu şekildeki ucuz siyasete kanmıyor artık.

  • halil altınkaynak_

   09/13/2017 at 20:15

   Helal olsun milletinin hislerine tercüman olmuşsun

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


burdur ceviz ezmesi,gülev,destina kafe,ozgur dogan,ormak tarım,kanal burdur