Son Dakika
14 Aralık 2018 Cuma
doruk-reklam

Milletvekili Göker’den hastane yeri açıklaması

07 Kasım 2017 Salı, 16:27

CHP Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker yazılı açıklamada bulunarak yeni hastane yeri konusunda görüşlerini dile getirdi.

Milletvekili Göker, hastane yeri konusunda yaşanan polemiklerinin ortak akılla yapılmadığını vurgulayarak, gündelik siyasete kurban gittiğini ifade etti.

İŞTE MİLLETVEKİLİ GÖKER’İN YAZILI AÇIKLAMASI

Burdur’da yaşayan ve yaşayacak olan bizler için önemli olan hastane hizmetine ne kadar çabuk ve ne denli kaliteli ulaşacağımız olduğu tartışma götürmez bir gerçekliktir.

İktidar vekillerinin açıklamalarından anlaşıldığı üzere Belediye Meclisi’nin verdiği karara itibar edilmediği hatta alınan çekimser kararın siyasi ranta devşirilerek yatırımın önü kesiliyor şeklinde kamuoyu algısı yaratılma çabası içine girilerek konunun özünden uzaklaşıldığı aşikardır.

Bu bağlamda her platformda Ortak Akıl’dan hareketle “Burdur’un önü açılmalı” söylemi gündelik siyasete kurban edilmiştir.

Ben yaptım oldu mantığının sonucu oluşacak zararı umarım MAKÜ’ de olduğu gibi Burdur halkı ödemek zorunda kalmaz. Zira başta da söylediğim gibi biz Burdur’da yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz. Çekincemiz bundandır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,gülev,burdur ceviz ezmesi,burdur rehabilitasyon