Son Dakika
27 Nisan 2018 Cuma
doruk-reklam

Milletvekili Özçelik’in kızının düğününe binlerce Burdurlu yalnız bırakmadı

15 Mayıs 2017 Pazartesi, 14:00

Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik’in kızı Ayşe ve 15 Temmuz Şehidi Ahmet Özsoy’un oğlu Muhammed Tahsin’in geçtiğimiz Perşembe günü gerçekleşen nikah merasiminin ardından Burdur’da düğün gerçekleştirildi.

Milletvekili Özçelik’in kızının 14 Mayıs 2017 Pazar günü MAKÜ Avşarhan Yemek Salonunda  yapılan yemekli düğün törenine Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Burdur Valisi Şerif Yılmaz, protokol, Burdur, Ankara ve çevre illerden gelen çok sayıda davetli katıldı.

Burdur il genelinden binlerce vatandaş Milletvekili Özçelik’in kızının düğününde yalnız bırakmadı. Köylerden, ilçelerden ve Burdur merkezden binlerce vatandaş düğüne gelerek Milletvekili Özçelik’i tebrik ederek, kızının evliliğini hayırlı olması temennisinde bulundu.

BAŞBAKAN YARDIMCISI KAYNAK’TAN TEBRİK

Evlilik müessesesinin çok önemli ve mukaddes olduğunu belirten Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak her iki aileyi de tebrik ederek genç çiftlere mutluluklar diledi. Yoğun ilgi ile karşılaşan Başbakan Yardımcısı Kaynak davetlilerin fotoğraf çekilme isteklerini de geri çevirmedi.

Katıldığı düğünün ardından Başbakan Yardımcısı Kaynak’ı Vali Yılmaz, Isparta Valisi Günaydın Süleyman Demirel Hava Alanından uğurladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


burdur ceviz ezmesi,gülev,destina kafe,ozgur dogan,ormak tarım,kanal burdur