Son Dakika
22 Temmuz 2018 Pazar
doruk-reklam

Başkan Mutlu: ”Vatandaşımız rahat nefes alacak”

10 Haziran 2015 Çarşamba, 14:43

Bucak Belediyesi ekipleri durdurak bilmeksizin çalışıyor. “Marka Kent”, “Mutlu Bucak” ideali ile yolan çıkan Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, bu hedef için vargücüyle çalışıyor.
 
Bucak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri gün boyu sahada ve arazide çalışarak Bucak’ı daha modern hale getirmek için çalışıyor.
 
Bucak Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bir yandan Şirinler ve Fatih Mahallesi parkında çalışmalarına devam ederken diğer taraftan İncirhan’da çevre temizliği, çöp konteynır yenileme ve tabela çalışması, Onaç Mahallesi Ertuğrul Gazi Caddesinde Park Genişletme çalışması gerçekleştiriyor. Kapalı Pazar Yeri önüne çiçeklik toprak dökerek peyzaj çalışması yapıyor. Yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi veren Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, “Parklarımız ve mesire alanlarımız yazın vatandaşlarımızın en çok kullandığı mekanlar. Bunun için park ve mesire alanlarımızın bakımı, yenilenmesi ve düzenlenmesi için ekip olarak yoğun mesai harcıyoruz. Tüm park ve mesire alanlarımızı daha modern ve kullanışlı hale getirmeye çalışıyoruz. Yenilediğimiz ve yeni yapacağımız parklarla birlikte vatandaşlarımız yazın rahat nefes alacak.”dedi.

türk porno


burdur ceviz ezmesi,gülev,destina kafe,türkmen mühendislik,ormak tarım,kanal burdur