Son Dakika
10 Aralık 2018 Pazartesi
doruk-reklam

Şehit Aileleri ve Gaziler iftarda buluştu

17 Mayıs 2018 Perşembe, 15:40

Mübarek Ramazan Ayının ilk iftarında Şehit Aileleri ve Gazilerle bir araya geldi.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Avşarhan’da Şehit Aileleri ve Gaziler onuruna verilen İftar yemeğine başta Vali V. Ali Nazım Balcıoğlu,Garnizon Komutanı P. Alb. Hakan Tutucu, Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Süleyman Arslan, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Başgül katıldı.

İftar programına katılan Şehit Aileleri ve Gaziler’le bir süre sohbet ederek yakından ilgilenen Vali V. Balcıoğlu, ailelerin Ramazan Aylarını tebrik ederek, sağlık, huzurlu, mutlu bir Ramazan geçirmelerini diledi.

Vali V. Balcıoğlu ev sahipliğinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından organize edilen bu anlamlı İftar buluşmasında oruçların açılmasının ardından İl Müftüsü Hıdır Bayrak tarafından dua yapıldı. Programın devamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Hasan Güven ve Vali V. Ali Nazım Balcıoğlu konuşma yaptı.

Vali V. Balcıoğlu yaptığı konuşmada; “Şehit Ailelerimiz, Gazilerimiz ve Aileleri ile Ramazanın Ayının ilk iftarında bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ümit ediyorum ki; Ramazan Ayı bütün İslam Alemine, milletimize ve insanlığa hayırlar getirir. Bu vesile ile vatanımız uğruna canlarını veren Şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş Gazilerimizi de rahmetle ve minnetle anıyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,gülev,burdur ceviz ezmesi,burdur rehabilitasyon