Son Dakika
22 Ekim 2017 Pazar
doruk-reklam

Tefenni’de tamamlanan projeler toplu açıldı

07 Ağustos 2017 Pazartesi, 09:19

HABER: ÖZGÜR DOĞAN

Burdur’un güzide ilçelerinden Tefenni ilçesinde Tefenni Belediyesi tarafından Barutlu Su ve Domates Şenliği’nin ikinci gününde(Cumartesi günü) tamamlanan 9 projenin toplu açılış gerçekleşti.

Ümit Alagöz başkanlığında tamamlanan projelerin toplu açılışının gerçekleştiği programa yoğun katılım gördü.

Açılış ve festival programına MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Tefenni Kaymakamı İlker Eker, Çavdır Belediye Başkanı Mustafa Uysal, Söğüt Belediye Başkanı Salih Yavuz, CHP İl Başkanı Barış Ayten, MHP İl Başkanı Hikmet Ökte, Ülkü Ocakları İl Başkanı Ayhan Mete, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda Tefenni’den ve çevre beldelerden gelen vatandaş katıldı.

Kır düğün salonu ve tören alanında gerçekleşen açılış programı Tefenni Belediyesi’nin 2014-2017 yılları arasında hizmetlerinin yer aldığı sinevizyon gösterisiyle başladı. Yerel sanatçı Egemen Balhan konseriyle devam eden programda sırasıyla MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker günün anlam ve önemine ilişkin konuşmada bulundu.

Protokol konuşmalarının ardından Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz’ün başkanlığında yapımı tamamlanan; Yeni Tefenni Otogarı, Tören Alanı Kocapınar Şehitler Parkı, Türk Tarihi Parkı, Barutlu Su ve Şenlik Kır Düğün Alanı, Yerel Ürünler Pazarı, Çiğsey Tepesi Mesire Yeri, Asfalt Emisyon Üretim Tesisi ve Tefenni Beton Santralinin toplu açılışı protokolün kurdele kesmesiyle açıldı.

Açılışın ardından Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, protokol üyelerine anmalık takdim etti.

Program sevilen şarkıcı ve besteci Gülay’ın konseriyle son buldu.

Sanatçı Gülay, birbirinden güzel parçalarını Tefenni halkına seslendirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


burdur ceviz ezmesi,tekno granit,burdur ceviz ezmesi,ozgur dogan,magazin 15,kanal burdur,amerikan kültür burdur,mudul bey