Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar
doruk-reklam

Acılı babadan “kızımı bulun” feryadı

11 Eylül 2018 Salı, 20:11

Burdur Merkez Kayış Köyü’nde oturan Ramazan Yılmaz (54) 13 Ağustos’ta kaçırılan kızının bir an önce bulunmasını istiyor.
Burdur Merkez Kayış Köyü’nde oturan Ramazan Yılmaz 13 Ağustos günü sabah 06.30’da annesinin arkasından ‘hayvanlara bakmak için ahıra gidiyorum’ diyen kızı Yurtseven Yılmaz’dan o günden bu yana haber alamadığını belirterek “şu zamana kadar ölümü dirimi bir haberimiz yok. Kızımı kaçıran şahıs belli. Kendi köyümüzden biri. Devletin bir an önce kızımın ölüsünü dirisini bulmasını istiyorum. Kaçıran şahsın da kanuni cezasını çekmesini istiyorum” diye konuştu.

Yılmaz “Kaçıran kişi ile önceden aramızda husumet vardı. Bu yüzden kızımı kaçırdılar. Bu şahıs bana düşmanlık için kızımı kaçırdı. Benim işkence çekmemi istiyor” diye konuştu.

Kızını kaçıran kişinin daha öncede üç defa kız kaçırdığını anlatan Yılmaz “jandarmaya müracaat ettim. Jandarma araştırıyor. Bulacağız diyorlar. Ama şu ana kadar bir şey bulunmadı. Ailesi Jandarmaya ‘siz bulun’ diyor. Bu çocuklar bir aydır ne yiyip ne içiyorlar. Ailesi parasını da gönderiyor.” ifadelerini kullandı.

Yılmaz “17 yaşındaki bir çocuk bir aydır tutulmaz. Eşim şeker hastası. Sefil duruma düştük. Çocuğumu fuhuş yuvasınamı götürdü. Bilmiyorum. Kızımın bir an önce bulunmasını istiyorum. ” dedi.

KAYNAK:gundemburdur

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi