Son Dakika
23 Şubat 2019 Cumartesi
doruk-reklam

Başkan Mengi’den yangınzedelere moral

12 Şubat 2018 Pazartesi, 10:49

Başkan Mengi, yangın zedelere koştu!

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Necatibey Mahallesinde çıkan yangında, ailelere koşarak, yanlarında olduğu belirterek moral verdi.

Burdur’da müstakil bir evde çıkan ve yakınındaki 3 eve daha sıçrayan, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangın hasara neden oldu.

BAŞKAN MENGİ OLAY YERİNDE

Yangının çıkmasının ardından olay yerine giden AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, ekiplerle görüşerek, bilgi aldı. Söndürme çalışmalarını izleyen Başkan Mengi, yangının sıçradığı evlerden birinin sahibi olan Osman Kıraç ve Murat Kıraç’a geçmiş olsun dileklerini sundu.

Başkan Mengi, “Manastır mahallesinde vatandaşlarımızın evinde çıkan yangın sonucu bir evimiz kullanılamaz hale geldi, çok üzüldük, Osman Kıraç kardeşimizin evi şu anda oturulacak vaziyette değil, o nedenle Osman Kıraç ve yangınzede kardeşimize yardım edeceğiz, zor günlerinde yanlarında olacağız. Rabbim milletimizi felaketlerden, afetlerden korusun. Can kaybı ve yaralanma durumu yaşanmaması bizi daha çok mutlu etti fakat tabi ki vatandaşlarımız evlerini kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. Ailelerimiz üzülmesin, devletimiz onların zor günlerinde yanında olacaktır. Geçmiş olsun” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi,buhayad