Son Dakika
14 Aralık 2018 Cuma
doruk-reklam

Ercan Akın Fen Lisesi öğrencilerinden muhteşem sahne

11 Kasım 2017 Cumartesi, 09:33

Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 79. yıl dönümünde düzenlenen programlarla anıldı.

Cumhuriyet Meydanı’ndaki çelenk töreninin ardından anma etkinlikleri MAKÜ Konferans ve Sergi Salonunda düzenlenen programla devam etti. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Tarih Öğretmeni Murat Yağcı yaptı.

MUHTEŞEM ANMA PROGRAMI

Ercan Akın Fen Lisesi Öğrencileri tarafından hazırlanan “Dağ Başını Duman Almış” adlı muhteşem oratoryosu ile devam eden programda, Atatürk’ün ölümünün 79. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Vali Yılmaz, Garnizon Komutanı P. Alb Tutucu ve Belediye Başkanı Ercengiz tarafından ödülleri verildi.

Ödül töreninin ardından Ercan Akın Fen Lisesi öğrencilerine hazırladıkları program dolayısıyla teşekkür eden Vali Yılmaz, çok güzel bir program hazırladıklarını ifade ederek başta oratoryoda yer alan öğrenciler olmak üzere emeği geçen herkesi kutladı.

Programlara başta Vali Şerif Yılmaz olmak üzere, Garnizon ve 58. Piyade Eğitim Alay Komutanı P. Alb. Hakan Tutucu, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, C. Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Yüce, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Baro Başkanı Ramazan GEDİK, Vali Yardımcıları, İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bağcı, Siyasi Partilerin İl Başkanları, Kurum Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, Gaziler, Şehit Yakınları, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,gülev,burdur ceviz ezmesi,burdur rehabilitasyon