Son Dakika
23 Şubat 2019 Cumartesi
doruk-reklam

Nasuh Eroğuz MHP’den aday adayı

03 Aralık 2018 Pazartesi, 12:51

S.S. Burdur Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanlığının uzun yıllardır başarılı bir şekilde yürüten Nasuh Eroğuz, Gölhisar Belediye Başkanlığı için Milliyetçi Hareket Partisi’nden Aday Adayı oldu.

Uzun yıllardır gerçekleştirdiği projeler, verdiği hizmetler ile hem pancar ekicilerinin hem de çiftçilerin sevgisini kazanan Başkan Nasuh Eroğuz, Gölhisar’a daha iyi hizmet verebilmek için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

MHP Genel Merkezi’nde MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a başvuru dilekçesini sunan Nasuh Eroğuz, “S.S. Burdur Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi başkanlığı döneminde kazandığımız başarıları Gölhisar Belediyesinde de göstermek için harekete geçtik. Gölhisar’da MHP zamanı” Dedi.

Gölhisar Belediye Başkan Aday Adayı Nasuh Eroğuz’a parti merkezinde MHP İl Başkanı Hikmet Ökte ve Burdur Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi Müdürü Mihman Köylü eşlik etti.

S.S. Burdur Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Nasuh Eroğuz, aynı zamanda PANKOBİRLİK Yönetim Kurulu Üyesi olarak Burdurlu üreticileri temsil ediyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi,buhayad