burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Nasuh Eroğuz MHP’den aday adayı

Nasuh Eroğuz MHP’den aday adayı
1.157 kez okundu
03 Aralık 2018 - 12:51

S.S. Burdur Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanlığının uzun yıllardır başarılı bir şekilde yürüten Nasuh Eroğuz, Gölhisar Belediye Başkanlığı için Milliyetçi Hareket Partisi’nden Aday Adayı oldu.

Uzun yıllardır gerçekleştirdiği projeler, verdiği hizmetler ile hem pancar ekicilerinin hem de çiftçilerin sevgisini kazanan Başkan Nasuh Eroğuz, Gölhisar’a daha iyi hizmet verebilmek için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

MHP Genel Merkezi’nde MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a başvuru dilekçesini sunan Nasuh Eroğuz, “S.S. Burdur Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi başkanlığı döneminde kazandığımız başarıları Gölhisar Belediyesinde de göstermek için harekete geçtik. Gölhisar’da MHP zamanı” Dedi.

Gölhisar Belediye Başkan Aday Adayı Nasuh Eroğuz’a parti merkezinde MHP İl Başkanı Hikmet Ökte ve Burdur Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi Müdürü Mihman Köylü eşlik etti.

S.S. Burdur Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Nasuh Eroğuz, aynı zamanda PANKOBİRLİK Yönetim Kurulu Üyesi olarak Burdurlu üreticileri temsil ediyor.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.