burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Kezban Bakırcı, “Mahallemizi karış karış tanıyoruz”

Kezban Bakırcı, “Mahallemizi karış karış tanıyoruz”
1.306 kez okundu
11 Şubat 2019 - 11:08

Emek Mahallesi’nin en güçlü isimlerinden Muhtar Adayı Kezban Bakırcı, “Mahallenin ihtiyaçlarını biliyoruz. Mahallemizi karış karış tanıyoruz” Dedi.

“EN GÜZEL TEMSİLİYET”

Mahalleyi en güzel şekilde temsil edeceğini belirten Kezban Bakırcı, ” Burdur Belediyesi ile yakın temas içerisinde olacağız. Çocukların sosyal faaliyetlerde bulunabilmesi ve psikolojik durumlarının desteklenebilmesi için muhtar olarak faaliyetlerde bulunacağım.” Dedi.

“ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZ”

Son dönemde çocukların eve kapanması ve kötü alışkanlıkların artması nedeniyle asosyal bir nesil olarak yetiştiklerini kaydeden Kezban Bakırcı, “Gençlik Merkezleri ile koordinasyon içerisinde bulunup çocuklarımızın doğru yollara yönlendirilmesi için çalışmalarda bulunacağız” Dedi.

Kent Konseyi’nde Emek Mahallesi’nin ihtiyaç ve sorunlarını dile getireceklerini ifade eden Kezban Bakırcı, Burdur Belediyesi ile çözüm arayacaklarını belirtti.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.