burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Milletvekili Özçelik, “Kendilerini aldatmışlar”

Milletvekili Özçelik, “Kendilerini aldatmışlar”
3.357 kez okundu
22 Şubat 2019 - 14:34

“CUMHURBAŞKANIMIZI YANILTTILAR DİYENLER KENDİLERİNİ YANILTMIŞ  ve KENDİLERİNİ ALDATMIŞLAR”

AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Burdur Mitingi sonrası kendisi ile ilgili açıklamalara cevap verdi.

“KENDİ YAPAMADIKLARINI BİR TARAFA BIRAKARAK, HÜKÜMETİMİZE VE EKONOMİYE MAZERET BULUP; SALDIRIYORLAR”

Kendisi ve parti teşkilatını miting sonrası Cumhurbaşkanını yanlış bilgilendirdiler ithamına cevap veren Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ Muhteşem bir Burdur mitinginden sonra, şahsıma ve parti teşkilatımıza Cumhurbaşkanımızı yanılttılar, yanlış bilgilendirdiler ifadeleri ile bizleri itham altında bırakan açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, kendi yapamadıklarını bir tarafa bırakarak Başkan Yardımcısı Ali Say’ın Burdur’un alt yapısındaki başarısızlığını bırakarak işi Hükümete ve Ekonomideki kötü  gidişe bağlaması herkesi olduğu gibi bizleri de  şaşırttı.”açıklamasında bulundu.

“KENDİSİ CANLI YAYINDA ALT YAPI ÇALIŞMASI YAPMADIĞINI İTİRAF ETTİ”

Yanlış bilgilendirdiler ithamında bulunanların canlı yayında alt yapıda yatırım yapmadıklarını itiraf ettiklerini belirten Milletvekili Özçelik “ Burdur Belediye Başkanı kendisi Kanal 15’de yayınlanan bir programda ‘Burdur’un alt yapısının 35-40 yıllık Eski olduğunu söyleyerek, alt yapıya girince şehrin her tarafında Asfalt Kalmayacağını  anlatıyor.’ Yani bu açıklama ile itiraf ediyor,hiç  alt yapıya girmediğini, alt yapı için hiçbir iş yapmadığını söylemiş olmaktadır.2014’de, 2015’de, 2016’da, 2017’de ve 2018’de İller Bankasından ne bir kredi almışlar ne de iş yapmışlar belgelerle ortaya çıkmıştır.” ifadelerini kullandı.

“HÜKÜMETLERİMİZ BURDUR’UN İÇME SUYUNU ÖNCELİKLE ELE ALMIŞTIR”

AK Parti Hükümetleri Burdur’un içme suyu sorunu öncelikli olarak ele aldığının altını çizen Milletvekilleri Bayram Özçelik “DSİ Genel Müdürlüğümüz ve Bakanımız Veysel Eroğlu’nun büyük katkıları ile Burdur’un içme suyu konusuna AK PARTİ Hükümetimiz öncelikle ele almış ve sondaj, isale ve depo bağlantıları yaklaşık olarak 35 Milyon TL ödenekle gerçekleştirilmiştir. Geçtiğimiz Ay Burdur’umuza gelen Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli’ye Belediye Başkan Adayımız Deniz Kurt’un talebi üzerine Üniversite sahası içerisine içme suyu Arıtmanın da 2019 yılı içerisinde yapılacağı söylenmiştir. Bu çerçevede 19.02.2019 Evvelsi Gün Resmî Gazetede yayınlayarak Burdur’umuzun İÇME SUYU ARITMA YATIRIM PROGRAMINDA gözükmüştür ve Bakanımız Bekir Pakdemirli Sözünde Durmuş ilk olarak 2,5 MİLYON TL ödenek ayrılmış durumdadır. Yıl içerisindeki ödeneklerle de Burdur İçme Suyu Arıtması da AK PARTİ Hükümetimizce tamamlanmış olacaktır.” şeklinde açıklamada bulundu.

“CUMHURBAŞKANINI  YANILTILAR DİYENLER, BURDUR’LUYU  NASIL YANILTTIKLARI ORTADA”

Milletvekili Özçelik açıklamasında son olarak “Cumhurbaşkanımızı yanılttı diyenler, nasılda kendilerinin büyük bir yanılgı içerisinde oldukları ve kendilerini nasıl aldattıkları ortaya çıkmış oldu. Adama sormazlar mı ? 2014-2015-2016-2017 -2018 niye boşa geçirildiğini ? Bakın resmî evrakta İller Bankasından Kimler Yılları boşa Geçirmiş Göreceklerdir. Borç Ödedik Dedikleri Konusundaki Yalanda Bu Evrakta Ortaya çıkmıştır,Önceki Dönem Alınan Kredilerin Ödeneklerinin Nasıl Yapılanma İle Ödeneceğini de Ortaya Çıkmış Oldu.Bir Şehir Böyle Yönetilemez Bu Yönetim Tarzının Sorumlularına Burdur Tekrar Bırakılamaz.” açıklamasında bulundu.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.