burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Mehmet Serinin’in anısına “Ayrılığın Dilinden” konseri

Mehmet Serinin’in anısına “Ayrılığın Dilinden” konseri
218 kez okundu
11 Mart 2019 - 17:40

Burdur Belediyesi ve Burdur Müzik ve Folklor Derneği Türk Sanat Müziği Topluluğu tarafından hazırlanan Koro Şefi Musa Kutlu’nun yönettiği  “Ayrılığın Dilinden” konseri MAKÜ Konferans ve Sergi Salonunda dinleyicileriyle buluştu. Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Türk Sanat Müziği Korosu Koro Şefi Mehmet Serin’in anısına düzenlenen Konserde Konuk Sanatçı Melihat Gülses sahne aldı.

Konser Öncesi Konuşma Yapan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, konser öncesi konuşma yaparak geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz eski Koro Şefi Mehmet Serin’i andı. Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “ Çok uzun yıllardan beri bunu gelenek haline getirmiş, rahmetle andığımız sevgili Mehmet Serin amcamızın sırtını bize dönüp, şurada koro yönettiği günlerini dün gibi anımsıyorum. Mekânı cennet olsun, çok emeği vardır onun da bu koroda. Bir kez daha rahmet ve şükranla anıyorum kendisini.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.