burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Burdur’da fuhuş operasyonu

Burdur’da fuhuş operasyonu
4.047 kez okundu
20 Mayıs 2019 - 17:08

Burdur’da fuhuşla mücadele kapsamında operasyon düzenlendi.Düzenlenen operasyonlarda İl Merkezinde faaliyet gösteren ve fuhuş amaçlı kullanıldığı tespit edilen (3) masaj salonu ve ikamet olarak kullanılan (2) ev ilgili komisyon kararı ile üç (3) ay süre ile mühürlenerek kapatıldı.Konuyla ilgili Burdur Valiliği yazılı açıklamada bulundu.

İŞTE BURDUR VALİLİĞİ AÇIKLAMASI

İlimizde genel asayiş ve huzurun devamının sağlanması, halk sağlığının temini ve fuhuşla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda;

İl Merkezinde faaliyet gösteren ve fuhuş amaçlı kullanıldığı tespit edilen (3) masaj salonu ve ikamet olarak kullanılan (2) ev ilgili komisyon kararı ile üç (3) ay süre ile mühürlenerek kapatılmıştır.

Güvenlik güçlerimiz tarafından halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması, kamu güvenliği ve sağlığını bozucu her türlü olay ve gelişmenin önlenmesine yönelik çalışmalar kararlılıkla sürdürülmektedir.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.