burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Burdur Belediyesi’nden 2. Konya Gezisi

Burdur Belediyesi’nden 2. Konya Gezisi
463 kez okundu
22 Mayıs 2019 - 9:00

Burdur Belediyesi Kültür Turları Kapsamında düzenlediği Konya gezisi Ramazan ayı olması nedeniyle ve vatandaşların yoğun ilgisi üzerine tekrar düzenleniyor.

Burdur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organize ettiği ve yerel seçimler öncesinde Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in özellikle kadınlara söz verdiği Kültür Turları kapsamında ilk gezi Konya’ya düzenlenmişti. Ramazan ayı olması nedeniyle kadınlardan gelen yoğun istek üzerine 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü sabah saat 05:00’da yeniden günü birlik Konya gezisi düzenlendi.

Burdur Belediyesi Kültür Turları kapsamında düzenlediği 2. Konya gezisi için katılımcıların, 27 Mayıs Pazartesi gününe kadar saat: 09.00-17.00 saatleri arasında Burdur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne müracaat etmeleri belirtildi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne yapılan müracaatların ardından, geziye katılacak kadınlar, noter huzurunda yapılacak kura ile belirlenecek.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.