burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündemi

Burdur’da ilk kır düğün salonu hizmete girdi

Burdur’da ilk kır düğün salonu hizmete girdi
4.207 kez okundu
17 Haziran 2019 - 15:02

Burdur merkezde faaliyet gösteren Çendik Motel Restoran ve Düğün Salonları, 2019 yaz düğün sezonuna Burdur’da bir ilk hayata geçirerek bomba bir giriş yaptı.

Çendik Motel, Burdur’da ilk olarak genç çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği kır düğün hayalini gerçekleştiriyor.

Özellikle açık havada ve gün batımında muhteşem bir düğünün gerçekleşmesini olanak sağlayan Çendik Motel Kır Düğünü işletmecisi Anıl Şahin, “2019 yılına yeni kır düğün salonumuzla beraber güzel bir giriş yaptık. Burdur’da ihtiyaç duyulan ve talep gören kır düğün salonu hizmetini Burdurlu genç çiftlerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Kır düğün salonumuzda 1000 kişilik kapasiteli olup yemekli ve yemeksiz olarak gerçekleştirebilmektedir. Kapalı ve açık düğün salonumuzda verdiğimiz hizmetlerin tamamını burada verebilmekteyiz. Detaylı bilgi için kır düğün salonumuza gelerek yerinde görebilir ve bilgi alabilirler.” Dedi.

ÇENDİK MOTEL KIR DÜĞÜN SALONU VİDEO KLİBİ

İLK ÇİFT DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çendik Motel Kır Düğün Salonunda geçtiğimiz cumartesi günü ilk düğününü gerçekleştirdi. Özge ve Tekin çifti kır düğün salonunda gerçekleştirdikleri hayal gibi düğün ile dünya evine girdiler. Genç çift hayat ettikleri kır düğününü Çendik Motel hizmet kalitesi ve güvencesiyle gerçekleştirerek ömür boyu unutamayacakları bir düğün yaşadılar.

Çendik Motel Rezervasyon & Detaylı Bilgi :

0543 543 71 70 | 0248 242 82 31

dilamed
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.