burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Burdur Çayı temizleniyor

Burdur Çayı temizleniyor
507 kez okundu
19 Temmuz 2019 - 15:22

Burdur Belediyesine bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü ekipleri ortak çalışmaları ile Çayboyu temizleme ve yıkama çalışmalarına devam ediyor.

Mehmet Akif Caddesinden başlayan ve Köprübaşı mevkiinden devam eden çay içerisinde, muhtemel yağmur suyu sorunlarının önüne geçmek ve kötü görüntüyü ortadan kaldırmak için detaylı temizlik çalışmaları devam ediyor.

Konuyla ilgi açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “İlimizin içinden geçen Çayboyu içerisinde, görüntü ve çevre kirliliğine neden olan katı atıklardan ve balçıklardan arındırılarak, çay içindeki suyun akışına engel olabilecek otlar, belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü Temizlik İşleri Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından iş makineleriyle temizleniyor. Yerel yönetim olarak üstümüze düşen görevi yerine getirmek zorundayız. Özveri ile çalışan tüm personelime teşekkür ediyorum” dedi.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.