burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Başarılı iş Kadını Betül Arı

Başarılı iş Kadını Betül Arı
1.281 kez okundu
09 Ekim 2019 - 16:09

Burdur Merkez Burç Mahallesi Kışla Caddesinde hizmet veren Burdur’da bu konsepte ilk ve tek olma özelliği taşıyan Betül Çikolata işletme sahibi başarılı iş kadını Betül Arı geniş ürün yelpazesi ve güler yüzlü hizmeti ile her geçen gün adından söz ettirmeye devam ediyor.

“HEP KENDİ İŞİMİ YAPMAK İSTEMİŞTİM”

Uzun yıllar boyunca kendi işyerini açma ve iş hayatında çalışma hayalleri olduğunu ifade eden Betül Arı: “Uzun yıllar boyunca hep kendi işimi yapmak istemiştim.Aileme zaman ayırmayı ve çocuklarımı yetiştirmeyi daha çok önemsediğim için bunu bir türlü gerçekleştirememiştim.2017 Aralık ayında ise bu işi başlatmayı karar verdikten sonra KOSGEB desteği ile iş yerimizi hizmete açtık.” KOSGEB’teki uzmanların işletmesine önemli şekilde destek verdiklerini ifade eden Betül Arı, işyerini açarken de KOSGEB desteğinin iş hayatına atılması açısından çok önemli olduğunu dile getirdi.

“BİRBİRİNDEN FARKLI GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ”

Betül Çikolata, birbirinden farklı geniş ürün yelpazesiyle , Çikolata ürünleri, Nikah şekeri, yöresel ürünler ve organizasyon başlığı altında hizmet vermeye devam ediyor.İlk başta işletmesini çikolata ve yöresel ürünleri olarak başladığını ifade eden Betül Arı daha sonra müşterilerin talepleri doğrultusunda nikah şekeri ve organizasyon işlerini de el atarak başarılı bir şekilde işletmesini yürütüyor.

“SAMİMİ, GÜLER YÜZLÜ VE İŞİNİ SEVGİYLE YAPIYOR”

İşini samimi, güler yüzlü ve sevgiyle yaptığını ifade eden Betül Arı: “İşimi çok seviyorum. Burada verdiğim her hizmeti layıkıyla yapmaya çalışıyorum.Ürünlerimi ve hizmetlerimizi oluştururken de işimi çok sevdiğim için de ayrı bir motivasyonla yapıyorum.İşimi yaparken iletişim kanalları olsun, gerek sosyal medya hesaplarımız olsun, her yönüyle de müşterilerimizin taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Bize istedikleri zaman ulaşabilirler.” Dedi.

BETÜL ARI KİMDİR?

1971’de Burdur’da doğdu.İlk, orta ve Lise eğitimini Burdur’da tamamladı.Atatürk Üniversitesi Ziraat Mühendisliği bölümünü 1997’de bitirdi. Daha sonra hayatının büyük bir kısmını ailesi ve çocuklarını yetiştirmek için ilgilendi.2017 Aralık ayı itibariyle de Betül Çikolata adlı iş yerini hizmete açtı.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.