Başkan Ercengiz de el attı « Burdurweb, Burdur Haber, Güncel Burdur Haber Başkan Ercengiz de el attı « Burdurweb, Burdur Haber, Güncel Burdur Haber
hava 10° Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 28,9839 %% 0.21
EURO 31,1440 %% -0.41
GRAM ALTIN 1.872,14 %% -0,78
ÇEYREK A. 3.060,91 %% -0,78
BITCOIN 1.271.022 %1.079
SON DAKİKA

Başkan Ercengiz de el attı

Son Güncelleme :

31 Temmuz 2022 - 21:01

Başkan Ercengiz de el attı

Burdur Belediyesi ‘Minik Eller Seramikle Buluşuyor’ eğitim programının açılış töreni El Sanatları Merkezi’nde yapıldı.

Burdur Belediyesi’nce düzenlenen ‘Minik Eller Seramikle Buluşuyor’ Projesi, gerçekleştirilen açılış töreni ile bu yazda faaliyet gösterecek. Pandemi nedeniyle yapılamayan yoğun ilgiden dolayı tekrar açılan eğitim programında çocuklar hem seramik yapımını öğrenirken yeteneklerini keşfedecek, hem de öğrenirken eğlenecek.

‘Minik Eller Seramikle Buluşuyor’ eğitim programının açılışında Konuşma yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “ Öncelikle kursa katıldığınız için teşekkür ediyoruz. Çünkü biz bu alanı yaparken en öncelikli hedefimiz yavrularımız ve gençlerimizin gelip burada el becerisi kazanıp yaptıklarını bu alanda sergilemesi idi asıl amacımız buydu. 2 kez yaptık maalesef araya pandemi girdi bir salgın hastalık girdi. Ara vermek zorunda kaldık ama bu yıl bizlere sabırsızlıkla bu kursu beklediğinizi bildiğimiz için en kısa zamanda açalım dedik. Bugün ilk günündeyiz 1 ay süre ile sizler buraya kursa geleceksiniz. Güzel güzel seramik çalışmaları yapacaksınız ve Ağustos ayının sonunda da hep birlikte sergimizi açacağız. Sizden güzel güzel eserler bekliyoruz. O küçük ellerinizle çamurları yoğurup güzel eserlere dönüşmesini bekliyoruz. Dikkatli bir şekilde eğlenerek bu işi yapacağınıza inanıyoruz. Değerli velilerimize de teşekkür ediyoruz. Sizler özveride bulunarak çocuklarınızı buraya getirerek bu alanda onların hem eğlenip hem de bir şeyler yapabilmesine katkı sağlıyorsunuz. Umarım çocuklarımız hem eğlenir hem de bu işten keyif alırlar. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

----- REKLAM -----