Son Dakika
14 Aralık 2018 Cuma
doruk-reklam

TÜGVA Burdur il temsilciliğinde bayrak değişimi

14 Kasım 2017 Salı, 21:14

Yaklaşık iki buçuk yıldır Tügva Burdur İl Temsilciliği görevini Yürüten Can ÖZKAYA bayrağı Tügva Kars eski il Temsilcisi Ahmet Arvasi GÜNEL’ e devretti.

Burdur Öğretmen Evi salonunda yapılan Tügva 1. Olağan genel kuruluna, TÜGVA Genel merkez yönetim kurulu üyeleri ve il yönetim kurulu üyeleri katıldı. Olağan kurulda görev süresi dolan Can ÖZKAYA görevini Ahmet Arvasi GÜNEL’e devretti.

İl Temsilciliğinin ve İl yönetim Kurulunun değişim sürecinin ardından bu zamana kadar yapmış oldukları çalışmalardan dolayı Can ÖZKAYA ve yönetimine Teşekkürlerini dile getiren Arvasi Şunları söyledi:

“Türkiye Gençlik Vakfı Gençliğin toplumdaki Markalaşmış adıdır, sözüdür. TÜGVA Özgüveni Yüksek yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, merhametli, başarılı ve sorumluluk sahibi gençlerin, yeni nesil projeler hazırlarken kendilerini geliştirdikleri bir vakıf kültürüne sahiptir. Önce VATAN diyen; Hayal edilen gençliğin Varoluşunda Başroldür TÜGVA.

Gençliğimizi sahipsiz sanan kişi ya da kişiler şunu Hiçbir zaman unutmasın 15 Temmuz gibi bir geceyi atlatan bu millet, bu gençlik toplum huzurunu bozmaya yönelik nifak tohumu saçmaya kalkanlara en ağır şekilde cevap verecektir. Başkomutanımızın liderliğinde Tek Vatan Tek Bayrak Tek Millet Tek Devlet düsturuna inanan bu yolda can vermeye hazır olan tüm kardeşlerimizi Vakfımızın İlimizde yaptığı çalışmalara kaldığı yerden devam etmek üzere Vakfımıza ve programlarımıza tanışmaya bekliyoruz” şeklinde konuştu.

TÜGVA BURDUR İL YÖNETİMİ

İl Temsilcisi Ahmet Arvasi GÜNEL

İl Teşkilat Koordinatörü Durmuş KAHRAMAN

İl Eğitim Koordinatörüà Mehmet KUŞAN

İl Kadın ve Aile Koordinatörü àŞule YÜCE

İl Yüksek Öğrenim Kordinatörüà Ahmet BAYIR

İl lise Koordinatörü Faruk Furkan Ertuğrul Keleş

İl Orta Okul KoordinatörüàHasan ÜNAY

İl Spor Koordinatörüà Mehmet ALTINTAŞ

İl İdari İşler Koordinatörü àCan ÖZKAYA

İl Medya ve İletişim Koordinatörü Aydın GÜLCÜ

İl Mali İşler Koordinatörüà Yakup KIRLI

İl Çalışan Gençlik Koordinatörüà Muhammet Fatih SELÇUK

Ahmet Arvasi GÜNEL Kimdir?

Aslen Burdur ili Bucak İlçesi Kestel köyünden Olan Ahmet Arvasi GÜNEL 1989 Burdur Merkezde doğdu.

Bahçelievler İlköğretim Okul’unda ve ardından USO Lisesinde eğitimini tamamladıktan sonra 2008 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümüne başladı ve yarıda bırakarak 2010 Yılında Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinde Eğitimine Başladı.

Çeşitli Kültürel ve siyasi dergilerde yazıları yayınlanan Arvasi Kuruculuğunu Yaptığı İdealist Üniversiteliler Topluluğu kısa zamanda Kafkas Üniversitenin En aktif Topluluğu Unvanını aldı.

Kafkas Üniversitesi “Kafes Kuşları ve Akvaryum Balıkları Doğal Bahçe” projesinin sorumluluğunu üstlendi.

KAÜ gönüllülük Platformu Başta Olmak üzere, KAÜ Türk Hava Kurumu Topluluğu, KAÜ Fotoğrafçılık Kulübü gibi çeşitli kulüplerde aktif yöneticilik üstlenen Arvasi, aynı zamanda Kars merkezinde faaliyet yürüten çeşitli STK üyeliklerinin yanı sıra Kars Dolunay Eğitim Kültür Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma derneğinde gönüllü üyesidir.

2016 yılında Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kars İl temsilciliği görevine atanan Ahmet Arvasi görevini 2017 Yılında özel nedenlerden dolayı Yusuf CANPOLAT’a devrederek Memleketine dönüş yapmıştır. Serbest Veteriner Hekimi Olarak çalışan Arvasi evlidir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,gülev,burdur ceviz ezmesi,burdur rehabilitasyon