Son Dakika
16 Kasım 2018 Cuma
doruk-reklam

İYİ Parti Karamanlı İlçe Başkanı belli oldu

23 Kasım 2017 Perşembe, 14:12

İYİ Parti Kurucu İl Başkanı Osman Kurt yazılı açıklamada bulunarak İYİ Parti Karamanlı İlçe Başkanlığı’na atama yapıldığını duyurdu.

Başkan Kurt, ” Bildiğiniz üzere Türkiye’nin umudu olarak kurulan İYİ Parti her geçen gün artan teveccüh ve ilgi ile gücüne güç katmaya devam ediyor. Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de tüm Sosyal katmanlara hitap edecek bir yapı oluşturma çabasıyla ilçelerimizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her kesimin ilgisi, desteği bizlere güç veriyor. Ülkemizin içinde bulunduğu durum, halkımızın bizlere olan inancı “Umudun ve Kurtuluşun İYİ Parti” olduğunu gözler önüne seriyor. Bu bağlamda teşkilatlanma sürecimizde Karamanlı İlçe Teşkilatlanmaları için Ali Buğra Baykan kardeşimiz görevlendirilmiştir. Kendisine başarılar diliyorum.” Dedi.

Ali Buğra BAYKAN kimdir?

1984 yılında Yüksekova’da doğdu. 2007 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. İngilizce ve İtalyanca Bilmektedir. 2007 yılından itibaren ABM Tarım ve Hayvancılık LTD. ŞTİ. Çatısı altında süt ve besi hayvancılığı, Serbest Veteriner Hekimlik  ve ticaretle uğraşmaktadır. 2014 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden meclis üyesi seçilmiştir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorum

  1. Muhittin Çetinkaya

    11/26/2017 at 19:16

    Hayırlı olsun.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,gülev,burdur ceviz ezmesi,burdur rehabilitasyon