Son Dakika
18 Nisan 2019 Perşembe
burdurwebmedya
burdurwebmedya

2 Kardeş Cinayetinin Görüntüleri Ortaya Çıktı

11452 kez izlendi, 26 Haziran 2015 Cuma

Burdur’un Bucak İlçesi’nde meydana gelen ve pazarcılık yapan iki kardeşin ölümüyle sonuçlanan olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.     Geçtiğimiz Çarşamba günü akşam Bucak ilçe merkezi Üçgen kavşakta meydana gelen olayda Bekir Kaygısız ve kardeşi Ekrem Kaygısız, B.İ. tarafından pompalı tüfekle vurarak öldürmüştü. Bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Kaygısız kardeşlerin B.İ.’nin aracının önüne […]

Burdur’un Bucak İlçesi’nde meydana gelen ve pazarcılık yapan iki kardeşin ölümüyle sonuçlanan olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
 

 
Geçtiğimiz Çarşamba günü akşam Bucak ilçe merkezi Üçgen kavşakta meydana gelen olayda Bekir Kaygısız ve kardeşi Ekrem Kaygısız, B.İ. tarafından pompalı tüfekle vurarak öldürmüştü.
Bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Kaygısız kardeşlerin B.İ.’nin aracının önüne geçerek durdukları araçtan inip koşarak B.İ’nin aracına geldikleri görülüyor. Bu sırada B.İ. araçta bulunan pompalı tüfeği alarak Kaygısız kardeşlerden kendisine yakın olanını iki el ateş edip vurarak öldürüyor. B.İ. kaçan diğer kardeşi de minibüsün arkasında vuruyor. B.İ. yere düşen şahsa bir el daha ateş ediyor.

Etiketler:

Yorum

  1. ahmet

    06/26/2015 at 22:04

    Bu ne tüylerim diken diken oldu bence doğrudan bu şekilde yayınlanmamalı


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi