Son Dakika
16 Aralık 2018 Pazar
doruk-reklam

AK PARTİ İL BAŞKANI VOLKAN MENGİ; “YİNE SINIFTA KALDIN ALİ BAŞKAN”

05 Nisan 2018 Perşembe, 19:41

AK Parti Teşkilatından kapanan acil yoluna siyah çelenk bırakılarak cadde esnafının sessiz tepkisi dile getirildi.

4 Nisan 2018 Çarşamba günü belediye meclis toplantısında acil yolunun yeniden düzenlenmesi için verilen önerge CHP’li meclis üyelerinin destek vermemesi üzerine ret edildi.

Köprübaşı mevkine gelerek il teşkilatıyla birlikte açıklamada bulunan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; ‘’04 Nisan 2018 Çarşamba günü yapılan Burdur Belediyesi Meclis toplantısında AK Parti Meclis Üyeleri olarak Hastane acil yolundaki 76 esnafımızın imzalı şikâyet dilekçelerini Belediye Meclis Başkanlığına önerge vererek meclis gündeminde tartışılmasını istedik. Ancak CHP li Belediye Meclis üyeleri ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz tarafından Acil yolunun kapatılmasının tartışılması OYLAMADA RED edilmiştir. Başkan Ali Orkun Ercengiz daha önce Acil yolu esnafıyla düzenlediği kahvaltıda “vatandaşımızın istemediği, vatandaşımızın kabul etmediği hiçbir çalışmayı yapmayız” demiş ama esnafın mağduriyetini tamamen görmezden gelerek yolu kapalı tutmaya devam etmiştir. Her zaman sözde demokrasiden, burdur halkının ve esnafının yanında olmaktan bahseden CHP li Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz sırf siyah çelenk koyup dilekçe topladılar diye esnaflarımızı mahkemeye vermiştir. Eleştirilere gelemeyen, yaptığı hataları kabullenemeyen, Kendi esnafına dava açabilen ve vatandaşımızın kabul etmediği hiçbir çalışmayı yapmayız diyerek inatla esnafını kulak ardı eden Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e sormazlar mı “bu ne perhiz bu ne lahana turşusu’’.

İŞTE İL BAŞKANI MENGİ’NİN SİYAH ÇELENKLİ AÇIKLAMASINDAN ÖNEMLİ ANLAR BURDURWEBTV’de

“Ve diyoruzki; YİNE SINIFTA KALDIN ALİ BAŞKAN”

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; Bizler AK Parti Burdur Teşkilatı olarak 2019 seçimlerinde yolları kapatan değil açan belediye olacağımızın teminatını geçmişte açtığımız İbrahim Zeki Burdurlu, şu anki Acil yolu ve dönemimizde açtığımız birçok yolla gösterdik. Bu açtığımız yollar gibi 2019 yılında belediye seçimlerini alarak, yeni birçok kavşak ve yolları açarak Burdur’umuzun vizyonunu geliştirmeye devam edeceğiz. Kısacası birileri gibi ‘’önceliği şahsının yollarını açmak değil, Burdur Halkının yollarını açmak olacaktır.’’
Buradan Halkın sesine kulak vermeyen Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i kınıyor Esnafımızın sesi olmak adına bu çelengi buraya bırakıyoruz.
Kamuoyuna saygılarla…’’ifadelerini kullandı.

Başkan Mengi, açıklamasını ardından kapanan acil yoluna konulan heykelin önüne siyah çelenk koyarak tepkisini dile getirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,gülev,burdur ceviz ezmesi,burdur rehabilitasyon