Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar
doruk-reklam

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Uğur Altındal kırsalda bizzat çalışıyor

08 Mayıs 2018 Salı, 17:21

AK Parti’nin dikkat çeken Burdur Milletvekili Aday Adaylarından Orman Yüksek Mühendisi Uğur Altındal, köy kent demeden çalışmalarını sürdürüyor.

24 Nisan 2018 tarihinde Burdur Orman İşletme Müdürlüğünden istifa ederek, 27 Nisan 2018 tarihinde aday adaylığı başvurusu yapan Orman Yüksek Mühendisi Uğur Altındal yıllarca hizmet verdiği ve projelerde imzası bulunduğu noktalar ile köy ve ilçelerde vatandaşlara dokunmaya devam ediyor.

Her kesimden vatandaşın oyuna talip olduğunu her gittiği noktada vurgulayan Altındal, “Hükümetimizin yapmış olduğu, yapımı devam eden ve yapılacak yatırımları vatandaşlarımıza tek tek anlatıyoruz. İcraatlarla vatandaşımızın karşısına çıkıyoruz. ” Dedi.

Şimdiye dek 11 ilçede 30’a aşkın köyü ziyaret eden Altındal, hem projelerini anlatıyor, hem de vatandaşların sorunlarını dinleyerek not alıyor.  Burdur’un merkez ilçe dahil birçok ilçesinde orman şefi olarak çalışan Altındal, kırsaldaki vatandaşların talebi kulak asmayarak aday adayı oldu. Altındal, kırsalda Ak Parti hükümeti döneminde yapılan bir çok yatırımda projelerin kısa sürede hayata geçmesinde katkıda bulunarak vatandaş ve kurumların takdirini kazanmıştı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi