Son Dakika
19 Ocak 2019 Cumartesi
doruk-reklam

Ak Parti’de aday adayları netleşti

02 Mayıs 2018 Çarşamba, 22:24

AK Parti Burdur ‘da Aday Adaylık başvuru süreci tamamlandı

AK Parti Burdur‘da Milletvekilliği Aday Adayı başvuru süreci tamamlandı. Başvuru süreci boyunca 27 isim milletvekilli adaylığına aday oldu.

Başvurular ile ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi “Yaklaşık 9 gündür devam eden Milletvekili aday adaylık başvuru sürecimiz bugün itibariyle sona ermiştir. AK Partimize başvuruların başladığı günden bugüne Milletvekili olarak hizmet etmek isteyen 27 dava arkadaşımızın Aday Adaylık başvurularını aldık. Aday adaylığı sürecinde özellikle son günlerde ciddi bir taleple karşılaştık. Bu durum hem bizim, hem de partimiz adına oldukça güzel ve sevindirici bir durumdur. Partim açısından bakınca müracaat sayısı memnuniyet vericidir. Ülkemiz ve milletimiz için son derece önemli bir seçimin öncesinde partimize duyulan bu güven hepimizi mutlu etmiştir. Ülkemizin içerisinden geçtiği bu tarihi süreçte partimizin milletvekilliğine talip olan tüm aday adaylarımıza partimiz adına teşekkür ederim. ” dedi.

Milletvekili aday adayı olan isimlerin katılacağı teşkilat temayül yoklamasının 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü yapılacağını ifade eden Başkan Mengi , “27. dönem milletvekilliği aday adaylarımız sahada çalışmalarını sürdürüyor. Aday adaylarımızın partimize göstermiş oldukları teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Temayül yoklamasında, il başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, merkez ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, il gençlik ve kadın kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, il demokrasi hakem kurulu üyeleri, il disiplin kurulu üyeleri, parti üyeliği devam eden ve aday adayı olmayan eski il başkanları, ilçe başkan ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe gençlik ve kadın kolları başkan ve yönetim kurulu üyeleri, parti il, ilçe ve belde belediye başkanları, il, ilçe ve belde belediye meclisi üyeleri, il genel meclisi üyeleri, belde başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, belde gençlik ve kadın kolları başkanları, köy ve mahalle başkanları, parti üyesi, 22, 23, 24, 25 ve 26. dönem aday adayı olmayan milletvekillerinin teşkilat temayül yoklamasında oy kullanacak” dedi.

AK Parti 27. Dönem Burdur milletvekilliği için Genel Merkezimize ve İl Teşkilatımıza aday adayı başvuran isimler şöyle;

MUSA ERDOĞAN
ATİLLA ATASEVEN
UĞUR ALTINDAL
BİLAL GÖKMEN
YASİN UĞUR
HASAN UYSAL
İSHAK GÖKSEL
EROL BOZKURT
MUSTAFA TAŞTEKİN
ÖMER ÜNLÜ
İBRAHİM SABRİ UÇAN
SÜLEYMAN FAKİ
İBRAHİM EKİCİ
FERHAT ŞAHİN
MUHAMMED ABDUSSELAM YAZICI
KADİR YAMAN
BAYRAM KARADEMİR
RAMAZAN ERSOY
MEHMET KAYA
ARİF ÇAKIR
TURAN ÖZÇELİK
OSMAN KARAKAYA
MUSA BİLGİÇ
KAMİL ÖZCAN
BAYRAM ÖZÇELİK
RAMAZAN KASAP
YUNUS TAŞKESEN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi