Son Dakika
23 Şubat 2019 Cumartesi
doruk-reklam

AK Parti’den seçim sonrası basınla ilk toplantı

06 Ağustos 2018 Pazartesi, 12:28

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi ve AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, 24 Haziran Genel Seçimlerinin ardından ilk kez bugün Burdur basını ile bir araya geldi.

Burdur Öğretmenevi kahvaltı salonunda gerçekleşen basın toplantısında konuşmada bulunan AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, seçim sonrası basın ile bir araya gelmeyi planladıklarını ve bugün bu buluşmayı gerçekleştirdiklerini ifade etti.

“2 MİLLETVEKİLLİĞİNİ KORUDUK”

Seçim sonucu değerlendirmesinde bulunan Başkan Mengi, partilerinin ülke genelindeki kısmı oy düşüşünün Burdur’da da gerçekleştiğini ifade ettiğini ancak 2 Milletvekilini koruduklarını belirtti.

“HIZLI KARAR ALINACAK”

Başkan Mengi’den sonra konuşmada bulunan AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, yeni başkanlık sisteminin hızlı karar almada ve icra etmede etkin olacağını ifade etti. Burdur ile ilgili projelerin ve sorunların takipçisi olacaklarını belirtti.

TORBA YASALARI DEĞERLENDİRDİ

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik de konuşmada bulunarak seçim sonrası Ankara’ nın siyasi trafiğini değinirken, meclisin tatile girmeden önceki son oturumda gerçekleşen torba yasalar hakkında değerlendirmede bulundu.

TÜM SORULARI AÇIKLIK GETİRDİ

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi ve AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur toplantının devamında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi,buhayad