Son Dakika
18 Nisan 2019 Perşembe
burdurwebmedya
burdurwebmedya

Armağan İlci kabri başında anıldı


814 kez izlendi, 13 Kasım 2015 Cuma

Burdur Belediye Başkanlarından merhum Armağan İlci, ölümünün 17. yıldönümünde mezarı başında anıldı. İzmir’deki bir toplantıya katılmak üzere yola çıkan ve 13 Kasım 1998 tarihinde Dinar yakınlarında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Armağan İlci ve çalışma arkadaşları Gülçin Bozkurt ve Ahmet Uğuz için mezarları başında tören düzenlendi. Törene, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Burdur Belediye Başkanı […]

Burdur Belediye Başkanlarından merhum Armağan İlci, ölümünün 17. yıldönümünde mezarı başında anıldı.

İzmir’deki bir toplantıya katılmak üzere yola çıkan ve 13 Kasım 1998 tarihinde Dinar yakınlarında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Armağan İlci ve çalışma arkadaşları Gülçin Bozkurt ve Ahmet Uğuz için mezarları başında tören düzenlendi.

Törene, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP İl Başkanı Ali Özdemir, CHP Merkez İlçe Başkanı Barış Ayten, Armağan İlci’nin eşi Birsen İlci ve çok sayıda sevenleri katıldı.

Törende okunan duaların ardından Armağan İlci, Gülçin İlci Bozkurt ve Ahmet Uğuz’un sevenleri mezarlarına karanfil bıraktı.

HABER: ÖZGÜR DOĞAN

Etiketler: ali orkun ercengiz ali özdemir armağan ilci barış ayten mehmet göker

kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi