Son Dakika
23 Şubat 2019 Cumartesi
doruk-reklam

ASKON Teşkilatından Burdur çıkarması

13 Temmuz 2018 Cuma, 18:46

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) teşkilat Başkanı Atilla Yılmaz, ASKON Burdur Şubesini ziyaret etti. Program kapsamında İnsuyu Mağarası ve Sagalassos Antik Kenti ziyaret edildi.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Teşkilat Başkanı Atilla Yılmaz, ASKON Burdur Şube Başkanı Mehmet İzgi ve Yönetimine ziyarette bulundu. ASKON Burdur Şube binasında gerçekleşen toplantıya ASKON Genel Merkez Teşkilat komisyon Üyeleri, Burdur Şube Başkanı Mehmet İzgi ve ASKON Burdur Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Teşkilat Başkanı Atilla Yılmaz’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan İzgi teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgiler vererek, Burdurun iş kolları irdelendi. Toplantıda, ASKON’ un ülke genelinde olduğu gibi Burdur ilinde de büyük bir güç olması için çalışmalarını sürdürdükleri karşılıklı ifade edildi.

İNSUYU MAĞARASI VE SAGALASSOS ZİYARETİ

Toplantı sonrası ASKON Teşkilat Başkanı Atilla Yılmaz ve beraberindeki heyet İnsuyu Mağarası ve Sagalassos Antik Kentini ziyaret ederek, Burdur’un tarihi yapıları ve kültürel mekanları hakkında bilgiler aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi,buhayad