Son Dakika
23 Şubat 2019 Cumartesi
doruk-reklam

Bahçeşehir Koleji’nden yine bir ilk: Binicilik Kulübü

11 Temmuz 2018 Çarşamba, 13:16

Burdur Bahçeşehir Koleji 2018-2019 Eğitim Öğretim yılından itibaren bütün öğrenciler binicilik dersini de görecekler.

Ayrıcalıklı eğitimin hayata geçmesi için Kampüs Müdürü Gurbet ÇETİN Ve Dalyan Bey At Çiftliği İşletmecisi Hulusi TOSUN arasında protokol imzalandı.

Binicilik eğitimi hakkında açıklamada bulunan Kampüs Müdürü Gurbet ÇETİN; ‘3 yaşından itibaren pedagojik eğitimlerle binicilik eğitimi verilecek kulübümüzde uzman eğitmenler eşliğinde Dalyan Bey At Çiftliğinde öğrencilerimiz eğitimlerini alarak binicilik Ana dalında Lisanslı olma hakkını kazanacaklar. Ulusal müsabakaların ardından uluslararası müsabakalarda da okulumuzu temsil edecekler.” Dedi.

İşletmeci Hulusi TOSUN; ‘Bahçeşehir Koleji bünyesinde bulunan Bahçeşehir Binicilik Kulübü’ nün binicilik eğitimleri için tesisimizi tercih etmeleri bizlere ayrıca onur verdi. Burdur ‘da eğitim standartlarını üst düzey seviye taşıyan bu kuruma, kalitesine yakışan düzeyde hizmet sunacağımız konusunda kimsenin tereddüttü olmasın. Yavrularımızın profesyonel antrenörlerimizle yapacakları çalışmalar neticesinde özgüven ve kriz yönetimi başta olmak üzere edinecekleri psikolojik kazanımların yanı sıra, kas ve iskelet sistemlerine de faydaları yadsınamayacak seviyede olacaktır. Ayrıca Bahçeşehir Binicilik Kulübü ‘nündeki yavrularımızın ulusal ve milli sporcu olarak uluslararası müsabakalarda Burdur‘umuzu ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecekleri günler çok yakındadır.’ Dedi.

İmzalanan protokolün ardından Burdur’da bir ilk gerçekleşecek. Binicilik eğitimi 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı itibariyle Bahçeşehir Koleji öğrencileri eğitimlere başlayacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi,buhayad