burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Bahçeşehir Kolejinin birincileri onurlandırıldı

Bahçeşehir Kolejinin birincileri onurlandırıldı
368 kez okundu
01 Ağustos 2018 - 15:51

Burdur’da sağladığı fiziki koşullar, teknik altyapı ve sistem ile eğitim kalitesini yükselten Burdur Bahçeşehir Koleji, eğitime ve öğretime olan yatırımının meyvelerini alıyor.

BURDUR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDEN GALATASARAY LİSESİNE

Liselere giriş sınavı olan LGS’de bu başarısını belgeleyen Burdur Bahçeşehir Koleji, Galatasaray Lisesi ile Burdur Bahçeşehir Fen Lisesi’ni il birinciliği ile kazanan öğrencilerini kahvaltılı programla teşekkür etti.

Türkiye’nin önde gelen liselerinden ve bir çok başarılı bilim adamı, işadamı, bürokrat ve siyasetçinin mezun olduğu lise olan Galatasaray Lisesi’ni 483 puan ile kazanan Hasan Berk Çoban ile 483 puan ile Burdur Bahçeşehir Fen Lisesi’ni kazanan İclal Hacıömeroğlu’nu Burdur Bahçeşehir Koleji Kurucusu Hurşit Çetin, altın takarak ödüllendirdi.

Başarılarında önemli katkı ve destekleri olan velilerini de unutmayan Burdur Bahçeşehir Koleji il birincisi olan öğrencilerin velilerine çiçek takdim ettiler.

İl birincileri Hasan Berk Çoban ile İclal Hacıömeroğlu’nun başarılarında önemli katkıları bulunan öğretmenleri de kahvaltıda bulunurken başarılı öğrencilerini ve ailelerini tebrik ettiler.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.