burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Bakan Zeybekçi’den Burdur Beji’ne destek sözü

Bakan Zeybekçi’den Burdur Beji’ne destek sözü
620 kez okundu
11 Nisan 2017 - 20:36

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, bir takım ziyaretler ve Burdur ekonomisinin dinamikleriyle buluşmak üzere Burdur’a geldi.

Burdur Valiliği’ne gelerek Vali Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek Burdur turuna başlayan Bakan Zeybekçi, ardından Burdur Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen Burdur İş Dünyasıyla İstişare isimli toplantıya katıldı.

Beraberindeki heyetle toplantıya katılan ve ardından konuşmada bulunan Bakan Zeybekçi geçmiş yıllardaki Türkiye ekonomisi ile günümüz Türkiye ekonomisini karşılaştırma yaparak bir sunum gerçekleştirdi.

Özellikte Burdurlu iş adamlarının taleplerini de dikkate alan Bakan Zeybekçi yüzde yüz destek vermeye hazır oldukları kaydetti. Bakan Zeybekçi, “Özel bir marka olarak Burdur Beji’nin işlenerek en detaylı, en katma değerli olacak hale getirilerek siz bana bir kaç tane hedef pazar söyleyin o hedef pazarlara biz çalışalım. Eminim buna başbakanımız da destek verecektir. ” Dedi.

Bakan Zeybekçi’nin destek mesajı salondakilerden büyük alkış aldı.

Bakan Zeybekçi, Burdur programının ardından Bucak ilçesindeki programa katılmak üzere yola çıktı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.