Son Dakika
18 Nisan 2019 Perşembe
burdurwebmedya
burdurwebmedya

BAL Liginde Bucak Bld. Oğuzhanspor mücadele edecek

01 Mayıs 2016 Pazar, 18:14
Burdur Gazi Atatürk Stadyumu’nda oynanan 2015-2016 Sezonu Bölgesel Amatör Lig Baraj müsabakasında rakibini 2-0 ile geçen Bucak Belediyesi Oğuzhanspor 2016-2017 sezonunda Bölgesel Amatör Liginde oynama hakkı kazandı.

Müsabakanın ilk yarısının son dakikalarında Bucak Bld.Oğuzhanspor, Lungelo ‘nun ayağından kazandığı golle devreyi 1-0 önde tamamladı.

İkinci yarıya baskılı başlayan Gölhisar Spor  girdiği pozisyonlardan sonuç alamadı.Maçın uzatma dakikalarında Bucak Bld. Oğuzhanspor Ahmet Arda Usta’nın  golü ile skoru 2-0 a getirdi ve müsabaka bu sonuçla Bucak Bld.Oğz.Spor lehine 2-0 sonuçlandı.

Karşılaşmanın galibi Bucak Belediyesi Oğuzhanspor 2016-2017 sezonunda  Bal Liginde oynama hakkı kazandı.

Gazi Atatürk Stadyumunda  Şeref TAŞTAN (Isparta) Deybet GÖK (Antalya) Abdullah Uğur SARI (Antalya) Niyazi TOKCAN (Burdur) dan oluşan  hakem triyosunun yönettiği maçta Gölhisar ve Bucak taraftarlarının yoğun ilgisi vardı.Müsabakayı yaklaşık 3000 taraftar izledi.

BAL Final Maçı (5)

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Burdur’a gelen Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, Burdur Valisi Hasan Kürklü, Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Reşat Petek, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve diğer protokol üyeleri ile birlikte maçın ilerleyen dakikalarında katılarak mücadeleyi takip etti.

Karşılaşmanın olaysız sona ermesi için maç öncesi, sırasında ve sonrasında yoğun güvenlik önemleri alındı.

Haber: ÖZGÜR DOĞAN

BAL Final Maçı (2)

BAL Final Maçı (6)

BAL Final Maçı (7)

 


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi