Son Dakika
14 Aralık 2018 Cuma
doruk-reklam

Başkan Alagöz’den sosyal belediyecilik örneği

12 Kasım 2017 Pazar, 10:14

Tefenni ilçesinin genç, dinamik ve çalışkan Belediye Başkanı Ümit Alagöz yine ses getiren bir çalışma ve hizmet başlattı.

Başkan Alagöz adeta sosyal belediyecilik örneği göstererek Tefenni üreticisini, çiftçisini koruyan, kollayan ve destekleyen bir adım attı.

Üreticiyi destekleme projesini açıklayan Başkan Alagöz “Hem üretim sürsün hemde çiftçimiz büyüsün diye, zorlukları birlikte aşalım diye dün ve bugün olduğu gibi her zaman halkımızın yanındayız. Söz verdiğimiz gibi” Dedi.

Mazot fiyatlarının günden güne arttığı, zam üstüne zam geldiği ülkemizde ülke genelinde de örnek olarak kullanılabilecek bir girişimde bulunan Tefenni Belediyesi’nde şöyle açıklamada bulunuldu;

“Son günlerde yaşanan akaryakıt zamlarından dolayı, sıkıntı çeken çiftçilerimiz, Belediyemizin sosyal sorumluluk projesi ile desteklenecektir. ÇKS belgesini ibraz eden Tefenni Merkez ve köylerimizdeki çiftçilerimize her iki akaryakıt istasyonumuzdan ekim yaptıkları dönüm başına 2 litre mazot maliyetine satılacaktır. 11.11.2017 tarihinde başlayacak olan sosyal sorumluluk projemiz 31.12.2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Tüm halkımıza önemle duyurulur.”

Yorum

  1. Muhittin Çetinkaya

    11/13/2017 at 11:24

    Kutlarım sayın başkan.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,gülev,burdur ceviz ezmesi,burdur rehabilitasyon