Son Dakika
16 Aralık 2018 Pazar
doruk-reklam

Başkan Mengi, “31 Mart gecesi belediyeyi almak istiyoruz”

03 Ağustos 2018 Cuma, 11:45

Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, genel seçimleri yeni atlatılmasına karşın saha çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Başkan Mengi, 2019 yılında yapılması planlanan yerel seçimleri önemsediğini gerçekleştirdiği ziyaretlerinde ve konuşmalarında gösteriyor.

İl Başkanı Mengi, bugün Yeni Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya gelerek kahvaltılı toplantıda buluştu. Başkan Mengi, burada yaptığı konuşmada yerel seçim çalışmalarını göreve geldiklerinde başladıklarını ancak araya erken genel seçim girdiğini, halkın desteği ile kayıp yaşamadan seçimi geçirdiklerini ifade etti.

“CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN SONUÇLARDAN MEMNUN KALDI”

Seçim sonuçlarını sanayi esnafına değerlendiren Başkan Mengi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın erken genel seçimden alınan sonuçtan memnun kaldığını aktarırken, il başkanlığına gelirken Burdur Belediyesi’ne geri kazanma vaadiyle geldiklerini ilettiğini paylaştı.

“CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN BURDUR’DAN BEKLENTİSİ BELEDİYEYİ GERİ ALMAK”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendilerinden en büyük beklentisini sanayi esnafı ile paylaşan İl Başkanı Volkan Mengi, “Burdur Belediyesi’ni tekrar geri alıp, özellikle şehir merkezimizin büyük bir değişime ve dönüşüme başlaması” Dedi.

“31 MART GECESİ BELEDİYEYİ ALMAK İSTİYORUZ”

31 Mart seçim gününe kadar vatandaşlarla iç içe olacaklarını belirten Başkan Mengi, ” Sizlere projelerimizi ve derdimizi anlatacağız. Cumhurbaşkanımızın Burdur Belediyesi’ni çok istediğini anlatacağız ve inşallah sizlerin desteği ile 31 Mart gecesi belediyeyi almak istiyoruz” Dedi.

ARTIK GÜNDEM YEREL SEÇİM

Şimdiden çalışmalara başladıklarını ifade eden Başkan Mengi “Zaten AK Parti’de bir seçim biter ertesi gün diğer seçim hazırlıkları başlar. Şuan belki bizim bu 10. kahvaltımız. Hem çarşıda hem de sanayide kahvaltılarımıza başladık. Akşamları da evlerdeyiz. Mahalle toplantılarımızı da vekillerimizle beraber kahvelerde başlayacağız. Artık gündem yerel seçim. ” Dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,gülev,burdur ceviz ezmesi,burdur rehabilitasyon