hava

Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Tufanoğlu’dan Burdur Çıkarması

Son Güncelleme :

07 Aralık 2017 - 9:19

/ 558 kez okundu kez okundu.
Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Tufanoğlu’dan Burdur Çıkarması
----- REKLAM -----

Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Tufanoğlu, Burdur’u ziyaret etti.

Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, Memur Sen Konfederasyonu’nun ‘üye ve insan’ odaklı sendikacılık anlayışı kapsamında, 4. Dönem Toplu Sözleşmesi’nde elde edilen önemli kazanımlar hakkında bilgilendirme yapmak ve sahadaki yeni talepleri dinlemek amacıyla Burdur illini ziyaret etti.

Burdur ziyaretinde Tufanoğlu’na, Bayındır Memur-Sen Genel Başkan Yardımıcısı Gökhan Şimşek ve Burdur Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Kentsel Dönüşüm Şube Müdürü Engin Öğetürk eşlik etti.

Genel Başkan Tufanoğlu, ilk olarak Bayındır Memur-Sen Burdur İl Temsilciliği Başkanı Tülay Kara ve il yönetim kurulu üyeleriyle biraraya geldi. Genel Başkan Tufanoğlu, il yönetimiyle toplu sözleşme kazanımları başta olmak üzere sendikal faaliyetlerle; üye, ülke ve insanlık gündemine ilişkin çözüm odaklı çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Genel Başkan Tufanoğlu, daha sonra beraberindekilerle birlikte; ‘Bayındır, İnşaat ve Köy Hizmetleri’ hizmet koluna bağlı kurum müdürleriyle makamlarında görüşüp ikili iş birliğine yönelik istişarelerde bulundu. Ardından kamu kurumlarında çalışan memurları ziyaret eden Genel Başkan Tufanoğlu, tek tek dinlendiği sorun ve talepleri not aldı.

----- REKLAM ---------- REKLAM -----