burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Burdur Bahçeşehir Koleji’nde heyecanlı dersbaşı

Burdur Bahçeşehir Koleji’nde heyecanlı dersbaşı
191 kez okundu
17 Eylül 2018 - 19:20

Burdur Bahçeşehir Koleji 4. yılında yeni eğitim ve öğretim yılına ders başını bugün yaptı.

Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü Olarak 4. yılında öğrenciler, ilk ders zilinin çalmasıyla birlikte 2018-2019 Eğitim Öğretim yılına heyecanla başladılar. İlkokul öğrencilerinin korosu ve halkoyunlari ekibinin muhteşem dansları ile yeni dönemin açılışını yapıldı.

Yeni eğitim ve öğretim yılı hakkında günün anlam ve önemine ilişkin açıklamada bulunan Kurucu Genel Müdür Osman Çoban, “Her yerde olduğu gibi Bahçeşehir Koleji Burdurda da eğitimin öncüsü ve Türkiye’ ye yön verecek lider bireyler yetiştiriyoruz. Sadece bina inşa etmeyi eğitim yatırımı olarak görmüyoruz. Gençlerimiz yalnızca bugünün sorunlarına çözüm üretmemeli, geleceğin sorunlarını da çözebilen bireyler olarak yetiştirilmelidir. Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü olarak Türkiye’de başarımız mükemmel ancak bu kaliteli eğitimi yurt dışında da sürdürerek Türkiye’nin eğitim markası olarak anılmak, küresel bir isim olmak hedeflerimiz arasındadır. Tüm öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl geçirmelerini diliyoruz.” Dedi.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.