Son Dakika
21 Mart 2019 Perşembe
doruk-reklam
doruk-reklam

Burdur Fenerbahçe Futbol Okulu topbaşı yaptı

28 Kasım 2016 Pazartesi, 15:09

Burdur Fenerbahçe Futbol Okulu 3 Aralık 2016 tarihinde yapılacak resmi açılışının öncesinde 26-27 Kasım 2016 tarihlerinde Altıpas Spor Tesislerinde topbaşı yaptı.
Tanıtım antrenmanına yaklaşık 50 sporcu ile velileri katıldı.

Tanıtım antrenmanına 6-15 yaş grubu sporcular katılırken Fenerbahçe Futbol Okulları’nın çalışma sistemi velilere ve çocuk sporculara tanıtıldı.

Tanıtım antrenmanı hakkında açıklamada bulunan Burdur Fenerbahçe Futbol Okulları Kurucusu Çağlar Kaya, “Hedefliğimiz tarih olan 26-27 Kasım 2016 tarihlerinde topbaşı yaparak Burdur Halkımıza Fenerbahçe Futbol Okulları’nın sistemini tanıtma hayalini gerçekleştirdik. 3 antrenörümüz değerli velilerimize sistem hakkında bilgi vererek, sporcularımızı yalnız futbolcu yapmak amacında olmadıklarını, çocukların fiziksel ve mental gelişimini katkıda bulunmak için mücadele ettiklerini gösterdiler. Hem sporcularımızdan hem değerli velilerimizden aldığım ilk izlenimden dolayı çok memnun ve mutluyum. Bu vesile ile 3 Aralık 2016 Cumartesi günü yapılacak olan resmi antrenmanımıza tüm velilerimizi ve sporseverleri davet ediyorum” Dedi.

fenerbahce-1

fernerbace-2

fenerbahce-3

fenerbace-okulu-veliler


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi