Son Dakika
16 Şubat 2019 Cumartesi
doruk-reklam

Burdurweb, yeni adresine taşındı

10 Ekim 2018 Çarşamba, 11:04

Burdur’da 9 yıldır yayın hayatını sürdüren doğru, dürüst ve tarafsız haberleriyle güvenirliğini kanıtlayan Burdurweb, okurlarına ve vatandaşlara daha iyi bir kamuoyu hizmeti verebilmek için merkezi adresine taşındı.

Yeni Mahalle’deki adresinden Burç Mahallesi Kışla Caddesi No:20’deki adresine taşınan Burdurweb, artık Burdurweb Media Center’da yayın hayatını sürdürecek.

Şehir merkezinin en işlek caddelerinden biri olan Kışla Caddesi’nde Burdurweb Media Center olarak hizmet vereceklerini ifade eden Burdurweb İmtiyaz Sahibi Özgür Doğan, “Burdurweb Media Center ‘da olaylara daha hızlı bir şekilde ulaşıp, haberleştirip tüm okurlarımıza en güncel haberleri anında ulaştıracağız. Merkezimizde ayrıca medya sektörünün bir çok alt biriminden hizmetler vererek girişimcilerimizin, sanayicilerimizin, üreticilerimizin, kamu kurumlarımızın markalaşmalarında destek olacağız. ” Dedi.

BURDURWEB MEDIA CENTER’DA GENİŞ HİZMET AĞI

Burdurweb Media Center’da Burdurweb.com internet gazetesi, Burdurweb Dergisi yayıncılığının yanı sıra medya sektörünün alt birimleriyle de hizmet verilecek.

Bunlar;

* REKLAM YAYINCILIĞI

* TV ve WEBTV PROGRAMCILIĞI

* HABER ve REKLAM AJANSI

* BASIN ve STRATEJİ DANIŞMANLIĞI

* WEB SİTESİ KURULUMU ve TASARIMI

* LOGO ve GRAFİK TASARIMI

* MARKA TESCİLİ ve PATENT DANIŞMANLIĞI

* REKLAM ve TANITIM FİLMİ PRODÜKSİYON

* SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

* GOOGLE REKLAM ve SEO DANIŞMANLIĞI

* SESLENDİRME ve MONTAJ

* FOTOĞRAF ve DRONE ÇEKİMİ

* BROŞÜR, KATOLOG, MENÜ BASKILARI

* PROMOSYON ÜRÜNLERİ

* EMLAK ve YATIRIM DANIŞMANLIĞI

DOĞAN, “HERKESİ BEKLİYORUZ”

Geniş ve ferah çalışma alanıyla Burdurweb Media Center’a gelen misafirleri en güzel bir şekilde hizmet vererek ağırlayacaklarını ifade eden Burdurweb İmtiyaz Sahibi Özgür Doğan, “Hemşehrilerimiz Burdurweb Media Center’a gelerek destek almak istedikleri konuları bizle görüşebilir,  bizden profesyonel destek alabilirler. Bu vesile ile yeni iş yerimizin Burdur’a hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor,  tüm hemşehrilerimizi çay içmeye davet ediyorum” Dedi.

 

Adres: Burç Mah. Kışla Caddesi No: 20 Merkez / BURDUR (A101 Karşısı)

Telefon: 0541 449 19 05 – 0507 371 52 06 – 0248 232 27 90

Eposta: info[at]burdurweb.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi,buhayad