Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe
doruk-reklam

BUSİAD, Millet İttifakıyla buluştu

14 Haziran 2018 Perşembe, 10:50

Burdur Sanayici İşadamları Derneği BUSİAD, 24 Haziran Genel Seçimleri öncesinde siyasi partilerle buluşuyor. İlk buluşmasını Cumhur İttifakıyla gerçekleştirmek isteyen BUSİAD, Cumhur ittifakının yoğun programı dolayısıyla buluşmasını gerçekleştiremedi.

Dün akşam Grand Özeren Otelde düzenlenen iftar programında Millet İttifakından CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi  ile buluşan BUSİAD, üye iş adamlarını milletvekili adaylarıyla buluşturdu.

İftar programının ardından konuşmada bulunan BUSİAD Başkanı Deniz Kurt, “Bugüne kadar derneğimiz aktif olarak  Burdur’un gelişimine her anlamda katkı sağlamak amacıyla halkımızla kanaat önderlerini bir araya getirmek için bir çok faaliyette bulunmuştur.Bugün de yine böyle bir çalışmayı Millet İttifakına dahil olan  CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi Burdur Milletvekili adayları ile yapıyoruz. Programımıza katılma nezaketinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” Dedi.

Başkan Kurt’un konuşmasının ardından milletvekili adaylarına 20’şer dakika verilerek sağlık, ekonomi, eğitim, tarım ve hayvancılık konularında konuşmalarda bulundu.

İŞTE O BULUŞMADAN ANLAR

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi