Son Dakika
23 Şubat 2019 Cumartesi
doruk-reklam

CHP İl Başkanı Akbulut’tan yazılı açıklama

09 Ağustos 2018 Perşembe, 08:44

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in Kültür Merkezi inşaatına yönelik yerel basına yaptığı açıklamanın ardından AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, yanıt niteliğinde açıklamada bulunmuştu. İl Başkanı Mengi, Kültür Merkezi inşaatının ikmal edileceğini belirtmiş, il Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile birlikte konunun takipçisi olduklarını ifade etmişti.

Karşılıklı açıklamalarının ardından AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’ye rakip parti mevkidaşı CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut’tan yanıt niteliğinde yazılı açıklamada geldi.

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

AKP İl Başkanı Volkan Mengi, belediyemizin yapımını tamamlaması için Özel idareye devrettiği kültür merkezinin yaklaşık 4 yıl sonra akıllarına getirdiklerini, hiç yüzleri kızarmadan itiraf edip kamuoyuyla paylaştı;

Peki Volkan Başkan,

Yüzme havuzunun yapımını tamamlanmasını veya aklınıza getirmenizi kaç yıl daha bekleyeceğiz?

Yıkılan Gazi İlkokulu ve Anadolu Öğretmen Lisesi yerlerine yapılacak okulları aklınıza getirmeniz için kaç yıl daha bekleyeceğiz?

Yapımı mizah konusu olan Burdur Yeşilova yolunun tamamlanması için,yol üzerindeki tabelalardan kaldırılan denizli şehir isminin tekrar tabelalarda yer alması için veya aklınıza gelmesi için kaç yıl daha bekleyeceğiz?

2014 Yılından bu yana partili,partisiz çalışmalarıyla burdur halkının büyük bir kısmının gönlünde taht kurmuş Belediye Başkanımız için yapacağınız ithamlardan önce, güya bürokratik engelleri ortadan kaldırıp ülkemizi şaha kaldıracak yeni sistemdeki yapamadığınız bir çok şeyi ve sebeplerini size soracağımızı ve kamuoyuyla cevapları paylaşmanızı isteyeceğimizi aklınıza getirmenizi,soracağımız soruların cevapları için dersinize iyi çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi,buhayad